Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

Siparişini verdiğiniz tüm ürünler tüm TÜRKİYE il ve ilçelerine ücretsiz olarak gönderilmektedir. Tüm siparişleriniz  garantili ve ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Tarafınıza gelen kargonun kutusu açılmış ise ürünü teslim almamanızı rica ederiz çünkü biz size kutusu açılmamış ürün sıfır kapalı kutu ürün göndermekteyiz.

Ürünün kutusu açık değil ise teslim alırken ürün kutusunu açarak kontrol ediniz üründe herhangi bir problem var ise tutanak tutturmanızı ve kargoyu almamanızı rica ederiz.

Kutusu açılmış olan ürünleri teslim almanızdan firmamız sorumlu değildir. Kontrol etmeden  Teslim aldığınız ürünlerde firmamız sorumlu değildir.

Covid 19 salgını sebebi ile kargo teslim sürelerinde değişiklik olabilmektedir. Çizelgede belirtilen teslimat süreleri sağlıklı bir çalışma platformu ile belirlenen listedir.


Teslimat Bilgilendirme Çizelgesi

Bölge Adrese Kapı Teslim Süre Fiyat
Tüm TÜRKİYE Tüm İl ve İlçeler Şehirlere göre 1 ila 3 gün içerinde teslim edilebilmektedir. Ücretsiz
Tüm Dünya ÜlkeleriTüm BölgelerŞehir Bölge ve Ülkeye göre 1 ila 15 gün içerisinde teslim edilebilmektedir.Ücretli Bilgi İsteyiniz

Bilgilendirme

Tüm TÜRKİYE veya Dünya ülkelerine kargo ile gönderi sağlanmaktadır. TÜRKİYE şehir ve ilçelerine garantili ücretsiz kargo ile gönderi sağlanmaktadır. Dünya ülkelerine ücretli olarak gönderi sağlanmaktadır. Fatura bilgileri ve kargo teslim bilgileri ile teslim alacak yetkili isim soy isim bilgilerinin doğruluğundan müşterilerimiz sorumludur. 

Kargo ile gönderide TÜRKİYE için ürün ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Dünya ülkeleri için ürün ücreti ve kargo ücretlerinin ödenmiş olması gerekmektedir.