Menu
Sepetim

İstanbul Depo Teslim Al

İstanbul Depo Teslim ;

Seçili ürünlerde Saat 16:00'a kadar siparişini ver, Ödeme adımından sonra siparişini depo teslim alabilirsin.


  • Hafta Sonu Verilen Siparişler Pazartesi Günü Depo Teslim Edilir.
  • Hafta İçi Saat 16:00'a kadar verdiğin siparişi depo teslim alabilirsin.
  • Depo Teslim Saat 17:30'de sona ermektedir.
  • Depo yoğunluğundan ötürü depo teslim siparişlerin sipariş geçerken kredi kartı veya havale eft ile ödenmiş olması gerekmektedir.
  • Siparişini teslimat adımında depo teslim seçmen gereklidir.
  • Siparişini verdikten sonra 0216 412 31 35 veya 0552 412 14 13 numaralı telefonlarımızdan irtibata geç.


ASUS MINIPC NUC11ATKC NUC11 ESSENTIAL INTEL CELERON N4505 4GB RAM 64GB eMMC CORD YOK WINDOWS HOME
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: ASUS Ürün Kodu: NUC11ATKC
ASUS MINIPC NUC11ATKC NUC11 ESSENTIAL INTEL CELERON N4505 4GB RAM 64GB eMMC CORD YOK WINDOWS HOME..
9.141,12TL
ASUS MINIPC NUC12WSHI7 NUC13 PRO SLIM KIT INTEL CORE i7-1260P BARABONE RAM YOK DISC YOK CORD YOK
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: ASUS Ürün Kodu: NUC12WSHI7
ASUS MINIPC NUC12WSHI7 NUC13 PRO SLIM KIT INTEL CORE i7-1260P BARABONE RAM YOK DISC YOK CORD YOK..
25.237,44TL
ASUS MINIPC NUC12WSKI7 NUC13 PRO SLIM KIT INTEL CORE i7-1260P BARABONE RAM YOK DISC YOK CORD YOK
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: ASUS Ürün Kodu: NUC12WSKI7
ASUS MINIPC NUC12WSKI7 NUC13 PRO SLIM KIT INTEL CORE i7-1260P BARABONE RAM YOK DISC YOK CORD YOK..
24.939,36TL
ASUS MINIPC NUC13L3HV NUC13 PRO TALL KIT INTEL CORE i5-1350P INTEL VPRO BARABONE RAM YOK DISC YOK CORD YOK 2.5 BAY
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: ASUS Ürün Kodu: NUC13L3HV
ASUS MINIPC NUC13L3HV NUC13 PRO TALL KIT INTEL CORE i5-1350P INTEL VPRO BARABONE RAM YOK DISC YOK CORD YOK 2.5 BAY..
24.575,04TL
ASUS MINIPC PL64-S7033MN INTEL CORE I7-1255U 16GB RAM 512GB M.2 SSD FREEDOS MİNİ ENDÜSTRİYEL PC
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: ASUS Ürün Kodu: PL64-S7033MN
ASUS MINIPC PL64-S7033MN INTEL CORE I7-1255U 16GB RAM 512GB M.2 SSD FREEDOS MİNİ ENDÜSTRİYEL PC..
47.229,11TL
DELL NB LATITUDE 7340 N043L734013WP i7-1365U 16GB 512G SSD 13.3 FHD+ vPRO WIN11 PRO
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DELL Ürün Kodu: N043L734013WP
DELL NB LATITUDE 7340 N043L734013WP i7-1365U 16GB 512G SSD 13.3 FHD+ vPRO WIN11 PRO..
63.755,99TL
DELL PC OPTIPLEX 7010 N018O7010MFFU i7-13700T 16GB DDR4 512GB SSD UBUNTU
İSTANBUL Depo Teslim Al!! Ankara Depo Teslim Al
Marka: DELL Ürün Kodu: N018O7010MFF-UBU
DELL PC OPTIPLEX 7010 N018O7010MFFU i7-13700T 16GB DDR4 512GB SSD UBUNTU..
28.516,32TL
EXPER PC FLEX DEX113 FG i5 11400F H510 8GB 256GB M2 SSD GT730 2GB FDOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: EXPER Ürün Kodu: DEX113 FG
EXPER PC FLEX DEX113 FG i5 11400F H510 8GB 256GB M2 SSD GT730 2GB FDOS..
15.897,60TL
EXPER PC FLEX DEX127 i7 13700 H610 16GB 512GB M2 SSD OB FDOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
EXPER PC GAMING XCELLERATOR XC217 N1 Z790 i7 13700F 32GB 1TB M2 SSD RTX 4080 16GB 850W W11 PRO WiFi
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: EXPER Ürün Kodu: XC217 N1
EXPER PC GAMING XCELLERATOR XC217 N1 Z790 i7 13700F 32GB 1TB M2 SSD RTX 4080 16GB 850W W11 PRO WiFi..
93.166,55TL
MSI NB COMMERCIAL 14 H A13MG-075XTR I5-13420H 16GB DDR4 UMA 512GB SSD 14.0 FHD+ DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A13MG-075XTR
MSI NB COMMERCIAL 14 H A13MG-075XTR I5-13420H 16GB DDR4 UMA 512GB SSD 14.0 FHD+ DOS..
35.670,24TL
MSI NB CREATOR Z17 HX STUDIO A14VGT-253TR I7-14700HX 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 2TB SSD 17.0 QHD+ 165Hz TOUCH W11P
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A14VGT-253TR
MSI NB CREATOR Z17 HX STUDIO A14VGT-253TR I7-14700HX 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 2TB SSD 17.0 QHD+ 165Hz TOUCH W11P..
115.522,55TL
MSI NB CREATOR Z17 HX STUDIO A14VGT-255TR I9-14900HX 64GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 2TB SSD 17.0 QHD+ 165Hz TOUCH W11P
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A14VGT-255TR
MSI NB CREATOR Z17 HX STUDIO A14VGT-255TR I9-14900HX 64GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 2TB SSD 17.0 QHD+ 165Hz TOUCH W11P..
133.904,15TL
MSI NB CYBORG 14 A13VE-054XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 512GB SSD 14.0 FHD+ 144Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A13VE-054XTR
MSI NB CYBORG 14 A13VE-054XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 512GB SSD 14.0 FHD+ 144Hz DOS..
44.016,48TL
MSI NB CYBORG 14 A13VF-055XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 14.0 FHD 144Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A13VF-055XTR
MSI NB CYBORG 14 A13VF-055XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 14.0 FHD 144Hz DOS..
50.276,15TL
MSI NB CYBORG 15 A13VE-897XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 15.6 FHD 144Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A13VE-897XTR
MSI NB CYBORG 15 A13VE-897XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 15.6 FHD 144Hz DOS..
44.016,48TL
MSI NB CYBORG 15 A13VF-893XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 512GB SSD 15.6 FHD 144Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A13VF-893XTR
MSI NB CYBORG 15 A13VF-893XTR I7-13620H 16GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 512GB SSD 15.6 FHD 144Hz DOS..
47.394,71TL
MSI NB CYBORG 15 A13VF-895XTR I5-13420H 16GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 15.6 FHD 144Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A13VF-895XTR
MSI NB CYBORG 15 A13VF-895XTR I5-13420H 16GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 15.6 FHD 144Hz DOS..
45.076,32TL
MSI NB KATANA A17 AI B8VE-853XTR R7-8845HS 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: B8VE-853XTR
MSI NB KATANA A17 AI B8VE-853XTR R7-8845HS 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS..
49.448,15TL
MSI NB KATANA A17 AI B8VE-854XTR R7-8845HS 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 512GB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: B8VE-854XTR
MSI NB KATANA A17 AI B8VE-854XTR R7-8845HS 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 512GB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS..
49.050,71TL
MSI NB KATANA A17 AI B8VF-855XTR R7-8845HS 16GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: B8VF-855XTR
MSI NB KATANA A17 AI B8VF-855XTR R7-8845HS 16GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.3 FHD 144Hz DOS..
53.223,83TL
MSI NB RAIDER GE78 HX 14VHG-659TR I9-14900HX 64GB DDR5 RTX4080 GDDR6 12GB 2TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz W11P
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: 14VHG-659TR
MSI NB RAIDER GE78 HX 14VHG-659TR I9-14900HX 64GB DDR5 RTX4080 GDDR6 12GB 2TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz W11P..
134.699,03TL
MSI NB RAIDER GE78 HX 14VIG-657TR I9-14900HX 64GB DDR5 RTX4090 GDDR6 16GB 4TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz W11P
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: 14VIG-657TR
MSI NB RAIDER GE78 HX 14VIG-657TR I9-14900HX 64GB DDR5 RTX4090 GDDR6 16GB 4TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz W11P..
173.581,90TL
MSI NB RAIDER GE78 HX 14VIG-658TR I9-14900HX 64GB DDR5 RTX4090 GDDR6 16GB 2TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz W11P
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: 14VIG-658TR
MSI NB RAIDER GE78 HX 14VIG-658TR I9-14900HX 64GB DDR5 RTX4090 GDDR6 16GB 2TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz W11P..
163.149,10TL
MSI NB STEALTH 16 AI STUDIO A1VFG-037TR ULTRA 7 155H 32GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 16.0 QHD+ 240Hz W11
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A1VFG-037TR
MSI NB STEALTH 16 AI STUDIO A1VFG-037TR ULTRA 7 155H 32GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 16.0 QHD+ 240Hz W11..
87.105,59TL
MSI NB STEALTH 16 AI STUDIO A1VGG-035TR ULTRA 9 185H 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 2TB SSD 16.0 QHD+ 240Hz W11P
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A1VGG-035TR
MSI NB STEALTH 16 AI STUDIO A1VGG-035TR ULTRA 9 185H 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 2TB SSD 16.0 QHD+ 240Hz W11P..
106.712,63TL
MSI NB SUMMIT E16 AI EVO A1MTG-015TR ULTRA 7 155H 32GB LDDR5 UMA 1TB SSD 16.0 QHD+ 165Hz TOUCH W11P
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A1MTG-015TR
MSI NB SUMMIT E16 AI EVO A1MTG-015TR ULTRA 7 155H 32GB LDDR5 UMA 1TB SSD 16.0 QHD+ 165Hz TOUCH W11P..
67.465,43TL
MSI NB SUMMIT E16 AI STUDIO A1VETG-024TR ULTRA 7 155H 32GB LDDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 16.0 QHD+ 165Hz TOUCH W11P
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A1VETG-024TR
MSI NB SUMMIT E16 AI STUDIO A1VETG-024TR ULTRA 7 155H 32GB LDDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 1TB SSD 16.0 QHD+ 165Hz TOUCH W11P..
84.952,79TL
MSI NB THIN A15 B7VE-076XTR R5-7535HS 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6 FHD 144Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: B7VE-076XTR
MSI NB THIN A15 B7VE-076XTR R5-7535HS 16GB DDR5 RTX4050 GDDR6 6GB 512GB SSD 15.6 FHD 144Hz DOS..
37.558,08TL
MSI NB TITAN 18 HX A14VIG-067TR I9-14900HX 128GB DDR5 RTX4090 GDDR6 16GB 4TB SSD 18.0 UHD+ W11P
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A14VIG-067TR
MSI NB TITAN 18 HX A14VIG-067TR I9-14900HX 128GB DDR5 RTX4090 GDDR6 16GB 4TB SSD 18.0 UHD+ W11P..
225.845,26TL
MSI NB VECTOR 16 HX A13VHG-495TR I7-13700HX 16GB DDR5 RTX4080 GDDR6 12GB 1TB SSD 16.0 FHD+ 144Hz W11
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A13VHG-495TR
MSI NB VECTOR 16 HX A13VHG-495TR I7-13700HX 16GB DDR5 RTX4080 GDDR6 12GB 1TB SSD 16.0 FHD+ 144Hz W11..
69.949,43TL
MSI NB VECTOR 16 HX A14VGG-271TR I9-14900HX 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 1TB SSD 16.0 QHD+ 240Hz W11
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: 14VGG-271TR
MSI NB VECTOR 16 HX A14VGG-271TR I9-14900HX 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 1TB SSD 16.0 QHD+ 240Hz W11..
93.365,27TL
MSI NB VECTOR 16 HX A14VHG-497XTR I9-14900HX 32GB DDR5 RTX4080 GDDR6 12GB 1TB SSD 16.0 QHD+ 240Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A14VHG-497XTR
MSI NB VECTOR 16 HX A14VHG-497XTR I9-14900HX 32GB DDR5 RTX4080 GDDR6 12GB 1TB SSD 16.0 QHD+ 240Hz DOS..
103.798,07TL
MSI NB VECTOR 17 HX A13VIG-674XTR I9-13980HX 32GB DDR5 RTX4090 GDDR6 16GB 1TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz DOS
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A13VIG-674XTR
MSI NB VECTOR 17 HX A13VIG-674XTR I9-13980HX 32GB DDR5 RTX4090 GDDR6 16GB 1TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz DOS..
119.298,23TL
MSI NB VECTOR 17 HX A14VFG-228TR I9-14900HX 32GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz W11
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A14VFG-228TR
MSI NB VECTOR 17 HX A14VFG-228TR I9-14900HX 32GB DDR5 RTX4060 GDDR6 8GB 1TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz W11..
87.503,03TL
MSI NB VECTOR 17 HX A14VGG-229TR I9-14900HX 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 2TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz W11
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: MSI Ürün Kodu: A14VGG-229TR
MSI NB VECTOR 17 HX A14VGG-229TR I9-14900HX 32GB DDR5 RTX4070 GDDR6 8GB 2TB SSD 17.0 QHD+ 240Hz W11..
100.452,95TL
01-SSC-1430 SONICWALL ADVANCED GATEWAY SECURITY BUNDLE TZ300 01-SSC-1430 SONICWALL ADVANCED GATEWAY SECURITY BUNDLE TZ300
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: DELL Ürün Kodu: 01-SSC-1430
SONICWALL 01-SSC-1430 ADVANCED GATEWAY SECURITY SUITE BUNDLE FOR TZ300 SERIES 1YRTeknik BilgilerÜrün Tipi LisansSatış Garanti Süresi (ay) 24..
37.094,40TL
01-SSC-4082 SONICWALL NSA 3650 UPG. PLUS ADVAN 3YIL FIREWALL 01-SSC-4082 SONICWALL NSA 3650 UPG. PLUS ADVAN 3YIL FIREWALL
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: DELL Ürün Kodu: 01-SSC-4082
SONICWALL 01-SSC-4082 NSA 3650 SECURE UPGRADE PLUS ADVANCED EDITION 3YRTeknik BilgilerÜrün Tipi LisansBağlantı Arayüzü 7 X GBEFireWall Kapasitesi 750 MBPSDPI Kapasitesi 300 MBPSKullanıcı Sayısı 51-100..
152.186,38TL
01-SSC-8630 SONICWALL KEY UTM SSL VPN 5 USER LICENCE FIREWALL 01-SSC-8630 SONICWALL KEY UTM SSL VPN 5 USER LICENCE FIREWALL
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: DELL Ürün Kodu: 01-SSC-8630
SONICWALL 01-SSC-8630 (Key) SonicWALL UTM SSL VPN 5 User LicenseTeknik BilgilerURL Filtreleme VarVPN VARVlan Interfaces VarAntivirus/Antispam VarFirewall VARSatış Garanti Süresi (ay) 24..
12.420,00TL
0F38462 WD ULTRASTAR 16TB 7.2K 512MB SATA 3 NAS HARDDISK
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: WD Ürün Kodu: 0F38462
WD ULTRASTAR 16 TB 7200RPM 512MB SATA3 NAS (0F38462)MARKA WDGARANTİ SÜRESİ 24EAN 87173066314615KAPASİTE 16 TBARABİRİM SATA 3.0ÖN BELLEK 512 MBDÖNÜŞ HIZI 7200 RPMKATEGORİ NAS..
21.229,92TL
10051H EXTREME NETWORKS TRANSCEIVER SFP 10051H EXTREME NETWORKS TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10051H
EXTREME NETWORKS 10051H 1000BASE-SX SFP, MMF 220 & 550 meters, LC connector, Industrial 1000BASE-SX SFP, MMF 220 & 550 meters, LC connector, Industrial Temp..
15.765,12TL
10052H EXTREME NETWORKS TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10052H
EXTREME NETWORKS 10052H 1000BASE-LX SFP,MMF 220&550meters,SMF10km, LC connector,Industrial..
31.497,12TL
10302 EXTREME NETWORKS 10G TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10302
EXTREME NETWORKS 10302 10 Gigabit Ethernet SFP+ module, 1310nm, SMF 10km link, LC connector..
62.961,11TL
10304 EXTREME NETWORKS 10 GIGABIT TRANSCEIVER SFP 10304 EXTREME NETWORKS 10 GIGABIT TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10304
EXTREME NETWORKS 10304 10 Gigabit Ethernet SFP+ passive cable assembly, 1m length...
3.941,28TL
10312 EXTREME NETWORKS 40G TRANSCEIVER SFP 10312 EXTREME NETWORKS 40G TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10312
EXTREME NETWORKS 10312 40 Gigabit Ethernet QSFP+ passive copper cable assembly, 1m length..
10.499,04TL
10411 EXTREME NETWORKS 100GB 1 METRE QSFP28-QSFP28 KABLO 10411 EXTREME NETWORKS 100GB 1 METRE QSFP28-QSFP28 KABLO
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10411
EXTREME NETWORKS 10411 Direct attach passive copper cable, 1m, 100Gb, QSFP28-QSFP28..
10.134,72TL
10AAC9901 CORSAIR FLEX ARM KIT
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
10AAD9901 CORSAIR ELGATO MULTI MOUNT WEIGHTED BASE
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
10DAB9901 CORSAIR ELGATO THUNDERBOLT 3 MINI DOCK
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
10GAO9901 CORSAIR SCREEN ELGATO GREEN SCREEN MT
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: CORSAIR Ürün Kodu: 10GAO9901
CORSAIR SCREEN - 10GAO9901 ELGATO GREEN SCREEN MTSıfır zemin alanı gerektiren özel bir chroma key yüzeyi olan Green Screen MT, şık yapı ile profesyonel performans arasındaki mükemmel dengeyi sağlar.Ga..
7.750,08TL
10GAP9901 CORSAIR 4K60 GAME CAPTURE
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: CORSAIR Ürün Kodu: 10GAP9901
10GAP9901 CORSAIR 4K60 GAME CAPTUREWarranty  2 yearsWeight  0.76 lb / 345 gInput  HDMI (unencrypted)Output  HDMI (lag-free passthrough)  Dimensions  1.25 x 4.37 x 5...
21.925,44TL
128GB INTENSO 3812430 2.5" 520-500MB-S SSD
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: INTENSO Ürün Kodu: 3812430
Bağlantı Tipi:SATAMax Okuma Hızı:460MB/s - 560MB/sMax Yazma Hızı:460MB/s - 560MB/sKapasite:128GB..
662,40TL
Gösterilen: 1 ile 52 arası, toplam: 3817 (74 Sayfa)