Menu
Sepetim

Ön Bilgilendirme ve Teslimat

Ön Bilgilendirme

Nasıl Sipariş Veririm?


Web sayfamızdaki Kampanya ve Fiyat bilgilerine, üye olmadan da ulaşabilirsiniz. Üye olarak veya üye olmadan sipariş verebilirsiniz .


Nasıl Üye Olurum ?


Sipariş verebilmek için ana sayfada, site içi arama bölümünün sağında yer alan "Kayıt Ol" butonunu tıklayınız. Üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz ve KAYDET butonuna basınız.


Alışverişe başlamak için?


Belirlediğiniz Üyelik şifreniz ile E-Mail adresinizi ana sayfada bulunan oturum aç bölümüne girerek alışverişe başlayabilirsiniz. Alışveriş yaparken seçtiğiniz ürünleri sepetinize SEPETE EKLE butonu ile ekleyebilirsiniz. Sepetinize ürün eklediğinizde; sayfanız SEPETİNİZE yönlenmeyecektir. Farklı bir ürün daha sepetenize eklemeyip direk satın alma yapmak istiyorsanız sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Sepetim" butonuna tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz. Sepetime git sayfasında adet kısmından ürününüzün adetini değiştirebilir, ürününüzün KDV dahil toplam tutarını görebilir veya sepetinizden ürünleri silebilirsiniz. Sipariş ver Sayfasının  ilk aşamasında alışverişinizde kullanmak istediğiniz fatura adres bilgisini seçerek devam butonuna tıklayınız, teslimat adresini seçerek devam butonuna tıklayınız, teslimat şeklini seçerek devam butonuna tıklayınız, ödeme tipini (Havale / EFT, Depoda Ödeme, Online Kredi kartı ile ödemeyi Seçerek) sayfanın alt "Devam Et" butonuna tıklayınız, "Sipariş Ver" Butonuna tıklayarak sipariş geçebilirsiniz. Teslimat Adresi adımında ürünün kayıtlı adresinizden başka adrese gitmesini istiyorsanız yeni adres ekleyiniz sekmesini seçerek adres bilgilerinizi girerek devam butonuna tıklayınız. Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz. Ödeme sayfasında karşınıza alacağınız ürünün KDV hariç fiyatı, KDV tutarı, ve toplam tutarı gelmektedir. Bu sayfada fatura, teslimat, sepetinizdeki ürünler ve miktarı, ödeme seçeneğinizin doğrulunu kontrol etmeniz, ön bilgilendirme formunu okuyarak okuduğunuzu kabul etmeniz, satış sözleşmesini okuyarak onaylamanız gerekmektedir. siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir. Bu sayfada sipariş numaranız, ödeme bilgileriniz, aldığınız ürünler, teslimat ve fatura adresiniz bulunmaktadır. Bu bilgiler aynı şekilde mail adresinize de gönderilmektedir.


“Siparişi Onayla” butonu kullanılarak yapılan alışverişlerde; banka ya da 70Milyon Kredi Kartı Güvenlik Birimi gerekli durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşması gerekebilir. Kredi kartı sahibine kayıtlı telefonlardan ulaşılamaz ise siparişinizi kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile iptal edebilmektedir.


Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için; bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel iletişim bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.


Kargo işlemleri :


Doğal afet, yangın ve terör gibi olağan dışı durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilmektedir.


Aynı gün kargo hizmeti, hafta içi saat 00:00-15:30 arası siparişlerde geçerlidir. Belirtilen Saatler Arası verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.  Siparişiniz 3D Secure ve Havale EFT  ile ödenmemiş ise "Aynı Gün Kargo" hizmetinden yararlanılamaz.


Siparişinize ait takip işlemlerinizi üye girişi yaptıktan sonra sayfanın üstünde çıkan SİPARİŞ TAKİBİ bölümünden SİPARİŞ NUMARANIZ ile yapabilirsiniz.


Tüm Ürünler Ücretsiz Kargo ile Gönderilmektedir.


Ürün teslimatı, sipariş esnasında belirttiğiniz adrese yapılacaktır.


Siparişinizi tamamladıktan sonra teslimat isminde değişiklik yapılamamaktadır.


70Milyon internet sitesinden yaptığınız alışverişleriniz tüm Türkiye'ye kargo yoluyla ulaştırılmaktadır. Türkiye sınırları dışına teslimat yapılmamaktadır.


Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise, içerisinde eksik yada hasarlı ürün var ise, teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Hasarlı veya eksik olan ürünlerin teslim alınması durumunda ürünlerin hasarından veya eksikliğinden 70Milyon Bilişim Prodüksiyon Yayımcılık Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi sorumlu değildir."


3D Secure nedir ?


İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa dahi şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz.Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir. 3D Şifre sistemi kullanarak yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı güvenliğiniz en üst seviyede olduğu için 3D Şifre kullanılmadan yapılan alışverişlere oranla siparişleriniz hazırlanma aşamasına daha hızlı gönderilmektedir. Süreçleri hızlandırmak ve satın aldığınız ürünlerin size en kısa sürede ulaştırılması için alışverişinizi 3D Şifre kullanarak yapmanızı tavsiye ederiz.


Siparişimi nasıl takip ederim ?


Mail adresinize gönderilen ve sipariş özetinizde yer alan SİPARİŞ NUMARANIZ ile dilerseniz 70Milyon ana sayfasından kullanıcı girişi yaparak HESABIM Sayfasından SİPARİŞLERİM kısmına girerek ürününüzün hangi hazırlık aşamasında veya nerede olduğunu takip edebilirsiniz.


Ürünüm eksik çıkarsa ne yapmalıyım ?


Ürününüzün teslimat sırasında kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını ve eksiksiz olduğunu kontrol ediniz. Ürününüzün eksik, hasarlı veya ambalajının bozuk çıkması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayınız. Siparişinizi teslim almadığınız durumlarda lütfen 0216 412 31 35 numaralı telefonu arayarak mesafeli satış yetkilisine bilgi veriniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden 70milyon.com sorumlu değildir.


Kurulumda servis gerektiren ürünlerde ne yapmalıyım ?


Siparişiniz teslim aldıktan sonra size en yakın anlaşmalı servis veya yetkili servis ile irtibata geçerek ürününüzün kurulumunu yaptırabilirsiniz. Özellikle almış olduğunuz televizyonların kurulumları, garanti süreçlerinin sağlıklı işleyebilmesi için yetkili servislerince yapılması gerekmektedir. Televizyon aldığınız zaman kutuyu açmadan mutlaka yetkili servisi ile iletişime geçerek kurulum işlemini yaptırınız. Kurulum bedeli gerektiren ürünlerde servis ve kurulum bedelleri 70Milyon'a ait değildir. Yetkili Servisler İçin https://70milyon.com/yetkili-servisler


SATIN ALDIĞIM ÜRÜNDEN MEMNUN KALMAZSAM NASIL İADE EDERİM


Tüketici, yalnızca mesafeli Satış Sözleşmesi ile yapılan satışlarda (internet online üzerinden yapılan satışlarda geçerlidir.) 6502sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereği, hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satın almış olduğu ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisin de ,ön bilgilendirme formunda ve sözleşme metninde yazılı olan usule uyarak iade edebilir veya değiştirebilir. Cayma bildirimi tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, ürüne herhangi bir hasar verilmemesi ve eksiksiz teslim edilmesi şartıyla, tercihinize göre ürünü iade alarak, ürün bedelini iade alındığı tarihi itibari ile tarafınıza 20 gün içerisinde ödemeyi veya ürün bedeli kadar alış veriş kuponu vermeyi taahhüt ederiz. Ticari veya mesleki amaçlarla hareket eden tüzel kişi ve / veya kişiler cayma hakkından ve cayma hakkından doğan hiçbir haktan faydalanamaz. ( Depo ve Şubelerimizden yerinde satın alınan ürünlerde cayma hakkı bulunmamaktadır.)


Yazılım ürünlerini iade edebilir miyim ?


Yazılımlar kesinlikle iade alınmamakta veya değişimi yapılmamaktadır.


Sarf malzemelerinde iade süreci nedir?


Sarf malzemelerinde, ambalajı açılmış ürünler iade alınmaz. Eğer ürünün ambalajı açılmamışsa iade edebilirsiniz. Yazıcı, iade ve değişim işlemlerinde sarf malzemesi olan kartuş veya toner açılmış ise; kartuş veya toner bedeli düşülerek iade veya değişim işlemi yapılır.


Cep telefonu siparişlerinde ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşteri ürünün kutusu içerisinde yer alan yetkili servislere başvurmalıdır.


Ürün iade sürecinden sonra ödediğim ücreti nasıl geri alırım ?


İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ilgili ürün 70Milyon'a ulaştığı andan itibaren Yirmi (20) gün içerisinde ürün bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir.


Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama iki - üç hafta sürebiliyor. Bu süreç genel bir uygulama olup, 70Milyon’ın herhangi bir müdahalede bulunma hakkı bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz