Menu
Sepetim

Sunucu Kablolar

Sunucu Kablo çeşitleri, server kablo markaları 70milyon'da

10411 EXTREME NETWORKS 100GB 1 METRE QSFP28-QSFP28 KABLO 10411 EXTREME NETWORKS 100GB 1 METRE QSFP28-QSFP28 KABLO
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10411
EXTREME NETWORKS 10411 Direct attach passive copper cable, 1m, 100Gb, QSFP28-QSFP28..
10.484,16TL
Vergiler Hariç:8.736,80TL
Marka: HP Ürün Kodu: 660093-001
SPS-CA CAPACITOR 36in FL Ürün kodu : 660093-001Marka HPE SPAREUyumluluk ProLiant DL160 Gen8, ProLiant DL320e Gen8, ProLiant DL360e G8, ProLiant DL360p Gen8, ProLiant DL380e G8, ProLiant DL380p Gen8, P..
2.151,60TL
Vergiler Hariç:1.793,00TL
BSA8088-80881M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO BSA8088-80881M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO
Ankara Depo Teslim Al
Marka: BIGBOY Ürün Kodu: BSA8088-80881M
Bigboy SFF8088 SFF8088 1mt Kablo - BSA8088-80881MÖzellik DeğerCikis Port SFF8088Giris Port SFF8088Marka BigboyStok Kodu BSA8088-80881MUzunluk 1mt..
2.229,84TL
Vergiler Hariç:1.858,20TL
BSA8088-80882M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO BSA8088-80882M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO
Ankara Depo Teslim Al
Marka: BIGBOY Ürün Kodu: BSA8088-80882M
Bigboy SFF8088 SFF8088 2mt Kablo - BSA8088-80882MÖzellik DeğerCikis Port SFF8088Giris Port SFF8088Marka BigboyStok Kodu BSA8088-80882MUzunluk 2mt..
2.229,84TL
Vergiler Hariç:1.858,20TL
BSA8088-84701M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO BSA8088-84701M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO
Ankara Depo Teslim Al
Marka: BIGBOY Ürün Kodu: BSA8088-84701M
Bigboy SFF8088 SFF8470 1mt Kablo - BSA8088-84701MÖzellik DeğerAra Birim 2MtCikis Port SFF8470Giris Port SFF8088Marka BigboyStok Kodu BSA8088-84701MUzunluk 1Mt..
2.229,84TL
Vergiler Hariç:1.858,20TL
DELL NETWORKING, 470-AAVH SFP+TOSFP+,10GBE, 1 M TWINAX DAC CABLE DELL NETWORKING, 470-AAVH SFP+TOSFP+,10GBE, 1 M TWINAX DAC CABLE
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DELL Ürün Kodu: 470-AAVH
Bu Dell ™ Ağ SFP + kablosu, 1 m'ye kadar bağlantı sağlar. Nitelikli Dell ™ platformlarında kullanım için.   Teknik özellikler tipDoğrudan bağlantı kablosuteknolojitwinaxialuzunluk1..
1.330,08TL
Vergiler Hariç:1.108,40TL
Marka: HP Ürün Kodu: J9281D
Marka : HPE Kablo uzunluğu : 1 m Veri aktarım hızı : 10 Gbit/s Ürün rengi : Siyah Bağlayıcı 1 : SFP+ Bağlayıcı 2 : SFP+..
4.029,36TL
Vergiler Hariç:3.357,80TL
Marka: HP Ürün Kodu: 882011-B21
Marka : HPE Tip : Kablo yönetme kiti Desteklenen ürünler : ProLiant DL180 Gen10 Uyumlu şase türü : Yatay..
1.017,12TL
Vergiler Hariç:847,60TL
HUAWEI QSFP-40G-CU3M QSFP40GHIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES3MQSFP+38MCC8P
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: HUAWEI Ürün Kodu: QSFP-40G-CU3M
HUAWEI QSFP-40G-CU3M QSFP40GHIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES3MQSFP+38MCC8P0.32B(S)QSFP+38MUSED INDOOR..
11.423,04TL
Vergiler Hariç:9.519,20TL
LENOVO 00MN508 5M LC-LC OM3 MMF CABLE LENOVO 00MN508 5M LC-LC OM3 MMF CABLE
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: LENOVO Ürün Kodu: 00MN508
Marka LENOVO Kablo uzunluğu 5 m Fiber optik tipi OM3 Bağlayıcı 1 LC Bağlayıcı 2 LC Fiber mod yapısı Çok-modlu ..
5.789,76TL
Vergiler Hariç:4.824,80TL
SFP-10G-CU1M HUAWEI SFP PLUS 10G KABLO SFP-10G-CU1M HUAWEI SFP PLUS 10G KABLO
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: HUAWEI Ürün Kodu: SFP-10G-CU1M
HUAWEI SFP-10G-CU1M SFP+,10G,High Speed Direct-attach Cables,1m,SFP+20M,CC2P0.254B(S),SFP+SFP-10G-CU1M SFP+ 10G 1MSFP+ Copper Twinax cables are suitable for very short distances and offer a highly cos..
4.194,00TL
Vergiler Hariç:3.495,00TL
SFP-10G-CU3M HUAWEI SFP PLUS 10G KABLO SFP-10G-CU3M HUAWEI SFP PLUS 10G KABLO
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: HUAWEI Ürün Kodu: SFP-10G-CU3M
HUAWEI SFP-10G-CU3M SFP+,10G,High Speed Direct-attach Cables,3m,SFP+20M,CC2P0.254B(S),SFP+Detaylı BilgilerSFP-10G-CU3MDistances 10, 40 and 80 km for SM, and 300 m for MMCompliant with IEEE 802.3ae 10G..
2.034,24TL
Vergiler Hariç:1.695,20TL
SFP-10G-CU5M HUAWEI SFP 10G KABLO SFP-10G-CU5M HUAWEI SFP 10G KABLO
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: HUAWEI Ürün Kodu: SFP-10G-CU5M
HUAWEI SFP-10G-CU5M SFP 10G High Speed Cable 5m SFP+20M CC2P0.254B(S) SFP+20M LSFRZH-Indoor..
5.326,38TL
Vergiler Hariç:4.438,65TL
TP-LINK TL-SM5220-3M 3M DIRECT ATTACH SFP CABLE FOR 10 GIGABIT CONNECT
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM5220-3M
TP-LINK TL-SM5220-3M 3M DIRECT ATTACH SFP CABLE FOR 10 GIGABIT CONNECT..
1.760,40TL
Vergiler Hariç:1.467,00TL
HUAWEI QSFP-40G-CU1M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 1M QSFP+38M CC8P0.254B S QSFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: HUAWEI Ürün Kodu: QSFP-40G-CU1M
HUAWEI QSFP-40G-CU1M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 1M QSFP+38M CC8P0.254B S QSFP..
8.010,54TL
Vergiler Hariç:6.675,45TL
DELL NETWORKING CABLE SFP+ TO SFP+ 10GBE COPPER TWINAX DIRECT ATTACH CABLE 3M 470-AAVJ
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DELL Ürün Kodu: 470-AAVJ
DELL NETWORKING CABLE SFP+ TO SFP+ 10GBE COPPER TWINAX DIRECT ATTACH CABLE 3M 470-AAVJ..
1.956,00TL
Vergiler Hariç:1.630,00TL
EXTRMNTWRK 10313 3m QSFP+ Passive Copper Cable
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 10313
EXTRMNTWRK 10313 3m QSFP+ Passive Copper Cable..
16.508,64TL
Vergiler Hariç:13.757,20TL
EXTRMNTWRK 10323 5m QSFP+ Passive Copper Cable
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 10323
EXTRMNTWRK 10323 5m QSFP+ Passive Copper Cable..
18.464,64TL
Vergiler Hariç:15.387,20TL
EXTRMNTWRK 10410 100Gb DAC QSFP28-QSFP28 0.5m
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 10410
EXTRMNTWRK 10410 100Gb DAC QSFP28-QSFP28 0.5m..
8.880,24TL
Vergiler Hariç:7.400,20TL
EXTRMNTWRK 10413 100Gb DAC QSFP28-QSFP28 3m
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 10413
EXTRMNTWRK 10413 100Gb DAC QSFP28-QSFP28 3m..
17.564,88TL
Vergiler Hariç:14.637,40TL
EXTRMNTWRK 10520 25Gb DAC SFP28-SFP28 1m
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 10520
EXTRMNTWRK 10520 25Gb DAC SFP28-SFP28 1m..
5.907,12TL
Vergiler Hariç:4.922,60TL
EXTRMNTWRK 10522 25Gb DAC SFP28-SFP28 5m
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 10522
EXTRMNTWRK 10522 25Gb DAC SFP28-SFP28 5m..
15.100,32TL
Vergiler Hariç:12.583,60TL
EXTRMNTWRK 20G-DACP-SFPDD3M 20G Passive DAC SFPDD 3m
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 20G-DACP-SFPDD3M
EXTRMNTWRK 20G-DACP-SFPDD3M 20G Passive DAC SFPDD 3m..
17.291,04TL
Vergiler Hariç:14.409,20TL
Marka: LENOVO Ürün Kodu: 00YL849
LENOVO 00YL849 EXTERNAL MINISAS HD 8644/MINISAS HD 8644 2M CABLE..
3.168,72TL
Vergiler Hariç:2.640,60TL
Marka: LENOVO Ürün Kodu: 39Y7937
LENOVO 39Y7937 UNIVERSAL JUMPER CORD 1,5M..
1.643,04TL
Vergiler Hariç:1.369,20TL
Marka: LENOVO Ürün Kodu: 4L67A08366
LENOVO 4L67A08366 2.8M, 10A/100-250V, C13 TO IEC 320-C14 RACK POWER CABLE..
2.151,60TL
Vergiler Hariç:1.793,00TL
Marka: HP Ürün Kodu: 866448-B21
HPE 1U GEN10 8SFF SAS CABLE KIT..
1.212,72TL
Vergiler Hariç:1.010,60TL
Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)