Menu
Sepetim

SFP Modül

SFP Modül

10051H EXTREME NETWORKS TRANSCEIVER SFP 10051H EXTREME NETWORKS TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10051H
EXTREME NETWORKS 10051H 1000BASE-SX SFP, MMF 220 & 550 meters, LC connector, Industrial 1000BASE-SX SFP, MMF 220 & 550 meters, LC connector, Industrial Temp..
15.648,33TL
Vergiler Hariç:13.040,28TL
10052H EXTREME NETWORKS TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10052H
EXTREME NETWORKS 10052H 1000BASE-LX SFP,MMF 220&550meters,SMF10km, LC connector,Industrial..
31.296,67TL
Vergiler Hariç:26.080,56TL
10302 EXTREME NETWORKS 10G TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10302
EXTREME NETWORKS 10302 10 Gigabit Ethernet SFP+ module, 1310nm, SMF 10km link, LC connector..
62.593,34TL
Vergiler Hariç:52.161,11TL
10304 EXTREME NETWORKS 10 GIGABIT TRANSCEIVER SFP 10304 EXTREME NETWORKS 10 GIGABIT TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10304
EXTREME NETWORKS 10304 10 Gigabit Ethernet SFP+ passive cable assembly, 1m length...
3.912,08TL
Vergiler Hariç:3.260,07TL
10312 EXTREME NETWORKS 40G TRANSCEIVER SFP 10312 EXTREME NETWORKS 40G TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME Ürün Kodu: 10312
EXTREME NETWORKS 10312 40 Gigabit Ethernet QSFP+ passive copper cable assembly, 1m length..
10.432,22TL
Vergiler Hariç:8.693,52TL
407-10933 DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 407-10933 DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DELL Ürün Kodu: 407-10933
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 850NM WAVELENGHT 550M 407-10933Tipi AksesuarMaks Mesafe 550 m..
1.225,00TL
Vergiler Hariç:1.020,83TL
407-BCBN DELL SFP 407-BCBN DELL SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DELL Ürün Kodu: 407-BCBN
407-BCBN DELL SFP..
7.033,85TL
Vergiler Hariç:5.861,54TL
Marka: HP Ürün Kodu: J9151E
ARUBA 10G SFP+ LC LR 10KM SMF TRANSCEIVE..
53.820,79TL
Vergiler Hariç:44.850,65TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-LX 1310NM WAVELENGHT 10KM 407-BB DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-LX 1310NM WAVELENGHT 10KM 407-BB
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DELL Ürün Kodu: 407-BBOO
Dell ™ SFP alıcı-verici, ağ aralığınızı genişletmek için fiber bağlantı sağlar. Bu çalışırken takılabilir SFP (Küçük Form Faktörü Takılabilir) ayak izi bulunan alıcı verici, bir Dupleks LC konektörüne..
2.766,12TL
Vergiler Hariç:2.305,10TL
ESFP-GE-SX-MM850 HUAWEI 850NM 0.5KM SFP ESFP-GE-SX-MM850 HUAWEI 850NM 0.5KM SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: HUAWEI Ürün Kodu: ESFP-GE-SX-MM850
HUAWEI ESFP-GE-SX-MM850 Opt Tran,eSFP,GE,Mmode(850nm,0.5km,LC)Detaylı BilgilereSFP-GE-SX-MM850  Product Description Huawei eSFP-GE-MM850-500m - SFP (mini-GBIC) transceiver moduleDevice Type SFP (..
1.292,40TL
Vergiler Hariç:1.077,00TL
Marka: HP Ürün Kodu: 456096-001
ayrıntılarHP'nin 456096-001, 10 Gigabit SR standardını destekleyen bir SFP + form faktörü alıcı-verici modülüdür. 456096-001 çalışırken takılabilir ve 10GBase-LR Tam çift yönlü arayüze sahip. Telsiz, ..
8.179,81TL
Vergiler Hariç:6.816,51TL
HP J4859D ARUBA 1G SFP LC LX 10KM SMF XCVR
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: HP Ürün Kodu: J4859D
Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Aruba/HP ürünleriyle uyumlu..
4.386,28TL
Vergiler Hariç:3.655,23TL
Marka: HP Ürün Kodu: J8177D
Üretici Parça # J8177DUPC Kodu: 0190017245898Provantage Kodu: HPE93YFDurum: Fabrika Yeni Ethernet Teknolojisi: Gigabit EthernetDesteklenen Ortam Türü: Bükümlü ÇiftAğ Teknolojisi: 1000Base-TArabir..
6.954,82TL
Vergiler Hariç:5.795,68TL
Marka: HP Ürün Kodu: J9150D
Üretici Parça No. J9150DUPC Kodu: 190017245935Provantage Kodu: HPE93WUDurum: Fabrika Yeni Ethernet Teknolojisi: 10 Gigabit EthernetAğ Teknolojisi: 10GBase-SRArayüzler / Limanlar Detaylar: LC 10GB..
16.438,65TL
Vergiler Hariç:13.698,88TL
HP R9D16A ARUBA ION 1G SFP LC SX 500M MMF XCVR
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: HP Ürün Kodu: R9D16A
Marka : Tanımsız Ağırlık : 20 g Yükseklik : 56 mm Genişlik : 13 mm Derinlik : 15 mm Arayüz : SFP Maksimum veri aktarım hızı : 1000 Mbit/s Fiber optik bağlantı : LC Maksimum transfer mesafesi : 500 m S..
1.541,12TL
Vergiler Hariç:1.284,27TL
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1 HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: HUAWEI Ürün Kodu: OSX010000
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1..
17.748,96TL
Vergiler Hariç:14.790,80TL
Marka: LENOVO Ürün Kodu: 46C3447
LENOVO 46C3447 THINKSYSTEM SFP TRANSCEIVER..
2.766,12TL
Vergiler Hariç:2.305,10TL
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: LENOVO Ürün Kodu: 4M17A13527
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE..
8.219,33TL
Vergiler Hariç:6.849,44TL
OMXD30000 HUAWEI OPTICAL TRANSCEIVER SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: HUAWEI Ürün Kodu: OMXD30000
HUAWEI OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LCTeknik BilgilerGBIC/SFP/Transceiver TRANSCEIVERSatış Garanti Süresi (ay) 24EAN 6920702795667,2318169Detaylı BilgilerOMXD30..
7.625,16TL
Vergiler Hariç:6.354,30TL
SFP-GE-LX-SM1310 HUAWEI 1310NM 10KM SFP SFP-GE-LX-SM1310 HUAWEI 1310NM 10KM SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: HUAWEI Ürün Kodu: SFP-GE-LX-SM1310
HUAWEI SFP-GE-LX-SM1310 Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LCDetaylı BilgilerSFP-GE-LX-SM1310  Product Description Huawei SFP-GE-LX-SM1310-BIDI - SFP (mini-GBIC) transceiver moduleDevice Type ..
3.446,40TL
Vergiler Hariç:2.872,00TL
TL-SM321A TP-LINK 1000BASE-BX WDM CIFT YONLU SFP MODULU TL-SM321A TP-LINK 1000BASE-BX WDM CIFT YONLU SFP MODULU
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM321A
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM ÇİFT YÖNLÜ SFP MODÜLÜTipi ModülYoğunluklu Port tipi 1,25 Gbps..
513,71TL
Vergiler Hariç:428,09TL
TL-SM321A-2 TP-LINK GIGABIT SFP MODULE
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM321A-2
TL-SM321A-2 TP-LINK GIGABIT SFP MODULE..
513,71TL
Vergiler Hariç:428,09TL
TL-SM321B TP-LINK 1000BASE-BX WDM CIFT YONLU SFP MODULU TL-SM321B TP-LINK 1000BASE-BX WDM CIFT YONLU SFP MODULU
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM321B
TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM ÇİFT YÖNLÜ SFP MODÜLÜTipi ModülYoğunluklu Port tipi 1,25 GbpsWDM Çift Yönlü SFP ModülüWDM Çift Yönlü SFP Teknolojisi sayesinde tekli fiber kablo kullanımı ile maliyet..
1.106,45TL
Vergiler Hariç:922,04TL
TL-SM321B-2 TP-LINK GIGABIT SFP MODULE
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM321B-2
TL-SM321B-2 TP-LINK GIGABIT SFP MODULE3G/4G YOKADSL HAYIRAI Mesh YOKGaming HAYIR..
513,71TL
Vergiler Hariç:428,09TL
TP-LINK TL-SM311LM MGBIC 1000BASE-SX MM SFP MODUL TP-LINK TL-SM311LM MGBIC 1000BASE-SX MM SFP MODUL
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM311LM
MiniGBIC ModülüTL-SM311LMMulti-mod MiniGBIC modülT3700 serisi, T2700 serisi,T2600 serisi, T2500 serisi, T1700 serisi, T1600 serisi, T1500 serisi, 2/3/5 serisi switchlerle ve MC220L ile uyumludur. ..
869,35TL
Vergiler Hariç:724,46TL
TP-LINK TL-SM311LS MGBIC 1000BASE-LX SM SFP MODUL TP-LINK TL-SM311LS MGBIC 1000BASE-LX SM SFP MODUL
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM311LS
MiniGBIC ModülüTL-SM311LSTekil-mod MiniGBIC modülT3700 serisi, T2700 serisi,T2600 serisi, T2500 serisi, T1700 serisi, T1600 serisi, T1500 serisi, 2/3/5 serisi switchlerle ve MC220L ile uyumludur. ..
829,84TL
Vergiler Hariç:691,53TL
TP-LINK TL-SM5110-LR 10G SFP TRANSCEIVER
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM5110-LR
3G/4G : YOK ADSL : HAYIR AI Mesh : YOK Gaming : HAYIR..
1.541,12TL
Vergiler Hariç:1.284,27TL
TP-LINK TL-SM5110-SR 10GBASE-LR SFP+ LC TRANSCEIVER UP TO 300 M DISTANCE TP-LINK TL-SM5110-SR 10GBASE-LR SFP+ LC TRANSCEIVER UP TO 300 M DISTANCE
İSTANBUL Depo Teslim Al!! Ankara Depo Teslim Al
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM5110-SR
TP-LINK TL-SM5110-SR 10GBASE-LR SFP+ LC TRANSCEIVER UP TO 300 M DISTANCE..
869,35TL
Vergiler Hariç:724,46TL
TP-LINK TL-SM5220-1M 1 MT 10G SFP+ KABLO
Çok Satan Ürün İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM5220-1M
3G/4G : YOK ADSL : HAYIR AI Mesh : YOK Gaming : HAYIR..
1.304,03TL
Vergiler Hariç:1.086,69TL
UF-MM-1G UBIQUITI MULTI MODE SFP UF-MM-1G UBIQUITI MULTI MODE SFP
İSTANBUL Depo Teslim Al!! Ankara Depo Teslim Al
Marka: UBIQUITI Ürün Kodu: UF-MM-1G
UBNT UF-MM-1G MULTI MODE SFP3G/4G YOKADSL HAYIRAI Mesh YOKGaming YOK..
474,19TL
Vergiler Hariç:395,16TL
ZYXEL SFP-LX-10-E MODUL (10-PACK)
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: ZYXEL Ürün Kodu: SFP-LX-10-E-10
ZYXEL SFP-LX-10-E MODUL (10-PACK)..
24.618,46TL
Vergiler Hariç:20.515,39TL
ZYXEL SFP-SX-E SFP MODULE (10 PCS)
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: ZYXEL Ürün Kodu: SFP-SX-E-10
ZYXEL SFP-SX-E SFP MODULE (10 PCS)..
21.259,61TL
Vergiler Hariç:17.716,34TL
ZYXEL SFP10G-LR-E SFP MODULE (10 PCS)
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: ZYXEL Ürün Kodu: SFP10G-LR-E-10
ZYXEL SFP10G-LR-E SFP MODULE (10 PCS)..
79.664,25TL
Vergiler Hariç:66.386,87TL
ZYXEL SFP10G-SR-E SFP MODULE (10 PCS)
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: ZYXEL Ürün Kodu: SFP10G-SR-E-10
ZYXEL SFP10G-SR-E SFP MODULE (10 PCS)..
50.185,31TL
Vergiler Hariç:41.821,09TL
TP-LINK TL-SM331T SFP MODULE
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM331T
TP-LINK TL-SM331T SFP MODULE..
632,26TL
Vergiler Hariç:526,88TL
URANIUM SFP-GE-LX-HP 1.25G TX1310NM LC 20KM SM MODUL HP UYUMLU
İSTANBUL Depo Teslim Al!! Ankara Depo Teslim Al
Marka: URANIUM Ürün Kodu: SFP-GE-LX-HP
URANIUM SFP-GE-LX-HP 1.25G TX1310NM LC 20KM SM MODUL HP UYUMLU..
632,26TL
Vergiler Hariç:526,88TL
TP-LINK TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+MODULU
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: SM5310-T
TP-LINK TL-SM5310-T 10G BASE-T RJ45 SFP+MODULU..
1.699,19TL
Vergiler Hariç:1.415,99TL
IP-COM G311SM 1000BASE-LX SINGLE MODE SFP MODUL
İSTANBUL Depo Teslim Al!! Ankara Depo Teslim Al
Marka: IP-COM Ürün Kodu: G311SM
IP-COM G311SM 1000BASE-LX SINGLE MODE SFP MODUL..
1.027,42TL
Vergiler Hariç:856,18TL
DIGITUS DN-3026 SFP NETWORK ADAPTORU USB 3.0
İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DIGITUS Ürün Kodu: DN-3026
DIGITUS DN-3026 SFP NETWORK ADAPTORU USB 3.0..
1.620,16TL
Vergiler Hariç:1.350,13TL
EXTRMNTWRK 10306 10 GIGABIT ETHERNET SFP+ PASSIVE CABLE ASSEMBLY 5M LENGTH.
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 10306
EXTRMNTWRK 10306 10 GIGABIT ETHERNET SFP+ PASSIVE CABLE ASSEMBLY 5M LENGTH...
6.401,59TL
Vergiler Hariç:5.334,66TL
EXTRMNTWRK 10307 10 GIGABIT ETHERNET SFP+ PASSIVE CABLE ASSEMBLY 10M LENGTH.
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 10307
EXTRMNTWRK 10307 10 GIGABIT ETHERNET SFP+ PASSIVE CABLE ASSEMBLY 10M LENGTH...
7.666,10TL
Vergiler Hariç:6.388,42TL
EXTRMNTWRK 10501 25GB SFP28 25GBASE-SR 70M OM3 / 100M OM4 MMF LC
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 10501
EXTRMNTWRK 10501 25GB SFP28 25GBASE-SR 70M OM3 / 100M OM4 MMF LC..
29.083,77TL
Vergiler Hariç:24.236,48TL
EXTRMNTWRK 16566 210-SERIES 12 PORT 10/100/1000BASE-T 2 1GBE UNPOPULATED SFP PORTS 1
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 16566
EXTRMNTWRK 16566 210-SERIES 12 PORT 10/100/1000BASE-T 2 1GBE UNPOPULATED SFP PORTS 1..
16.280,59TL
Vergiler Hariç:13.567,16TL
EXTRMNTWRK 20G-DACP-SFPDD5M 20G PASSIVE DAC SFPDD 5M
İSTANBUL Depo Teslim Al!!
Marka: EXTREME NETWORK Ürün Kodu: 20G-DACP-SFPDD5M
EXTRMNTWRK 20G-DACP-SFPDD5M 20G PASSIVE DAC SFPDD 5M..
23.353,95TL
Vergiler Hariç:19.461,63TL
Gösterilen: 1 ile 44 arası, toplam: 44 (1 Sayfa)