Menu
Sepetim

Hakkımızda

           

TÜRKİYE' nin 70milyon'u olarak, yüzlerce kategorideki ürün çeşidini siz değerli üyelerimizle buluşturuyoruz. Teknoloji ürünleri toptan ve perakende dağıtıcısı olarak temelleri atılan 70milyon , Her geçen yıl ağını genişleterek sektördeki yükselişini sürdürmektedir. Değişen ve gelişen teknolojiye adapte olarak ürün yelpazesini sürekli güncel ve geniş tutan 70miyon ithalat, ihracat ve kendi üretimi olan markaları ile değerli üyelerine daha fazla avantajlar sunmaya başlamıştır.


TÜRKİYE' nin her noktasına yüzlerce dünya markası ve binlerce ürünü , genç ve dinamik kadrosu ile ulaştırmaya çalışıyoruz.


Değerli üyelerimizin dijital dönüşüm yolculuğunu desteklemek, iş modellerine en uygun teknolojilerle buluşturmak ve TÜRKİYE' nin lider teknoloji sağlayıcısı olma yolunda ilerleyen 70milyon değerli üyelerimizin verimliliklerini arttırma noktasında yenilikçi ürünler, global kaynaklardan ulusala uzanan tedarik zinciri çözümleri, sade ve çevik altyapısı, iş geliştirme, proje çözümleri ile destekler sunmaktadır.

Anasayfa