Menu
Sepetim
36 aya varan alışveriş kredisi seçeneği çok yakında 70milyon.com'da ( Akbank, Kuveyttürk, Fibabank, Kredim, Teb Bankası )

Fiber Kablo & Aks.

Fiber Kablo & Aks.

Marka: OEM Ürün Kodu: S56-00401-001
Marka : HCS Optik fiber sayısı : 4 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri : ANSI/TIA/568-C.3 ISO/IEC 11801 (2nd Edition) CENELEC EN50173 EIA/TIA-455 IEC 60332-1 IEC 60754 IEC 60793 IEC 60794 Ürün rengi :..
186,30TL
Vergiler Hariç:155,25TL
Marka: HCS Ürün Kodu: U94-04841-001
Marka : HCS Optik fiber sayısı : 48 Sertifikalar, uygunluk bildirimleri : ANSI/TIA/568-C.3 IEC 60332-1 (for LS0H constructions) CENELEC EN50173 EIA/TIA-455 ISO/IEC 11801 (2nd Edition) IEC 60754 IEC 60..
186,30TL
Vergiler Hariç:155,25TL
Marka: OEM Ürün Kodu: VFO-27202
Marka : HCS Çalışma ısısı aralığı : -40 - 85 °C Paket başına miktar : 150 adet Ambalaj tipi : Kutu Malzeme : Termoplast bağlayıcı : LC Ürün rengi : Mavi..
596,16TL
Vergiler Hariç:496,80TL
Marka: OEM Ürün Kodu: T54-M0288-10
Marka : HCS Kablo uzunluğu : 1 m Ürün rengi : Turuncu Bağlayıcı 1 : LC Bağlayıcı 2 : LC Çekirdek çapı : 50 µm Kılıf çapı : 125 µm Ceket malzemesi : Polivinil klorid (PVC) Konnektör 1 cinsi : Erkek Kon..
1.155,06TL
Vergiler Hariç:962,55TL
Marka: OEM Ürün Kodu: T91-M0988-10
Marka : HCS Kablo uzunluğu : 1 m Ürün rengi : Sarı Bağlayıcı 1 : LC Bağlayıcı 2 : LC..
1.192,32TL
Vergiler Hariç:993,60TL
Marka: OEM Ürün Kodu: T91-M0988-20
Marka : HCS Kablo uzunluğu : 2 m Ürün rengi : Sarı Bağlayıcı 1 : LC Bağlayıcı 2 : LC..
1.229,58TL
Vergiler Hariç:1.024,65TL
Marka: OEM Ürün Kodu: VFO-22211
Marka : HCS Çalışma ısısı aralığı : -40 - 85 °C Paket başına miktar : 150 adet Ambalaj tipi : Kutu Malzeme : Termoplast bağlayıcı : SC Ürün rengi : Bej..
298,08TL
Vergiler Hariç:248,40TL
Marka: OEM Ürün Kodu: VFO-22212
Marka : HCS Çalışma ısısı aralığı : -40 - 85 °C Paket başına miktar : 150 adet Ambalaj tipi : Kutu Malzeme : Termoplast bağlayıcı : SC Ürün rengi : Mavi..
372,60TL
Vergiler Hariç:310,50TL
Marka: OEM Ürün Kodu: T54-M0228-30
Marka : HCS Kablo uzunluğu : 3 m Ürün rengi : Turuncu Bağlayıcı 1 : SC Bağlayıcı 2 : LC Çekirdek çapı : 50 µm Kılıf çapı : 125 µm Ceket malzemesi : Polivinil klorid (PVC) Konnektör 1 cinsi : Erkek Kon..
968,76TL
Vergiler Hariç:807,30TL
Marka: OEM Ürün Kodu: T91-M0928-30
Marka : HCS Kablo uzunluğu : 3 m Ürün rengi : Sarı Bağlayıcı 1 : SC Bağlayıcı 2 : LC Ceket malzemesi : Polivinil klorid (PVC) Konnektör 1 cinsi : Erkek Konnektör 2 cinsi : Erkek Çalışma ısısı aralığı ..
1.043,28TL
Vergiler Hariç:869,40TL
Marka: HCS Ürün Kodu: T56-M0288-20
HCS LC-LC DUPLEX OM4 PATCH CORD 2M T56-M0288-20..
1.713,96TL
Vergiler Hariç:1.428,30TL
Marka: HCS Ürün Kodu: T56-M0288-50
HCS LC-LC DUPLEX OM4 PATCH CORD 5M T56-M0288-50..
1.825,74TL
Vergiler Hariç:1.521,45TL
Marka: HCS Ürün Kodu: T91-M0988-30
HCS LC-LC DUPLEX SM PATCH CORD 3M T91-M0988-30..
1.229,58TL
Vergiler Hariç:1.024,65TL
Marka: HCS Ürün Kodu: T91-M0928-50
HCS SC-LC DUPLEX SM PATCH CORD 5M T91-M0928-50..
1.080,54TL
Vergiler Hariç:900,45TL
Marka: HCS Ürün Kodu: T91-M0922-20
HCS SC-SC DUPLEX SM PATCH CORD 2M T91-M0922-20..
819,72TL
Vergiler Hariç:683,10TL
Marka: HCS Ürün Kodu: T91-M0922-30
HCS SC-SC DUPLEX SM PATCH CORD 3M T91-M0922-30..
819,72TL
Vergiler Hariç:683,10TL
Marka: HCS Ürün Kodu: T61-B061-10
HCS ST SIMPLEX MM 62.5UM PIGTAIL 1M T61-B061-10..
260,82TL
Vergiler Hariç:217,35TL
Marka: HSC Ürün Kodu: T54-M0288-50
HSC LC-LC DUPLEX OM3 PATCH CORD 5M..
1.266,84TL
Vergiler Hariç:1.055,70TL
Marka: HSC Ürün Kodu: T56-M0228-50
HSC SC-LC DUPLEKS OM4 PATCH CORD 5M..
1.490,40TL
Vergiler Hariç:1.242,00TL
Marka: HSC Ürün Kodu: T56-M0228-20
HSC SC-LC DUPLEX OM4 PATCH CORD 2M..
1.378,62TL
Vergiler Hariç:1.148,85TL
Marka: LEGRAND Ürün Kodu: T56-M0288-A0
LEGRAND LC-LC DUPLEX OM4 PATCH CORD 10M..
2.012,04TL
Vergiler Hariç:1.676,70TL
Marka: HCS Ürün Kodu: T52-M0288-30
HCS LC-LC DUPLEX MM 50UM PATCH CORD 3M..
968,76TL
Vergiler Hariç:807,30TL
Marka: HCS Ürün Kodu: E52-00403-002
HCS 4 CORE ZIRHLI SLT MM 50UM TEK KILIF..
149,04TL
Vergiler Hariç:124,20TL
Marka: APRONX Ürün Kodu: APX-FA102
APRONX APX-FA102 ODF (SC-DX-12 PORT-SHIFT)..
968,76TL
Vergiler Hariç:807,30TL
Marka: APRONX Ürün Kodu: APX-FA104
APRONX APX-FA104 ODF (SC-DX-24 PORT-SHIFT)..
1.117,80TL
Vergiler Hariç:931,50TL
Marka: APRONX Ürün Kodu: APX-FA702
APRONX APX-FA702 SFP MODULE 1.25 MHZ SM 10 LU PAKET..
2.570,94TL
Vergiler Hariç:2.142,45TL
Marka: APRONX Ürün Kodu: APX-FA703
APRONX APX-FA703 MODULE 1.25 MHZ MM 10 LU PAKET..
2.682,72TL
Vergiler Hariç:2.235,60TL
DIGITUS DK-2531-03 PATCH KABLO FIBER OPTIK 3M
İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DIGITUS Ürün Kodu: DK-2531-03
DIGITUS DK-2531-03 PATCH KABLO FIBER OPTIK 3M..
223,56TL
Vergiler Hariç:186,30TL
DIGITUS DK-2532-05/3 FIBER OPTIK PATCH KABLO 5M
İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DIGITUS Ürün Kodu: DK-2532-05-3
DIGITUS DK-2532-05/3 FIBER OPTIK PATCH KABLO 5M..
260,82TL
Vergiler Hariç:217,35TL
DIGITUS DN-96101 FIBER OPTIK EK KASET
İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DIGITUS Ürün Kodu: DN-96101
DIGITUS DN-96101 FIBER OPTIK EK KASET..
223,56TL
Vergiler Hariç:186,30TL
DIGITUS DK-29221-02 FIBER PIGTAIL 2METRE
İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: DIGITUS Ürün Kodu: DK-29221-02
DIGITUS DK-29221-02 FIBER PIGTAIL 2METRE..
558,90TL
Vergiler Hariç:465,75TL
Marka: PAUGGE Ürün Kodu: 250.10.20.0215
PAUGGE PG 8K60 050 50 METRE FIBER DISPLAY KABLO..
2.496,42TL
Vergiler Hariç:2.080,35TL
TP-LINK DS-PMA-C+ SINGLE FIBER SFP GPON CLASS C PLUS MODULE
İSTANBUL Depo Teslim Al!! İSTANBUL BUGÜN SEN'de
Marka: TP-LINK Ürün Kodu: DS-PMA-C-PLUS
TP-LINK DS-PMA-C+ SINGLE FIBER SFP GPON CLASS C PLUS MODULE..
1.453,14TL
Vergiler Hariç:1.210,95TL
Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 39 (1 Sayfa)