Sunucu Kablolar

Sunucu Kablolar

Sunucu Kablo çeşitleri, server kablo markaları 70milyon'da



470-AAPW DELL STACKING CABLE N2000 OR N3000 1 METR..
DELL 470-AAPW Stacking Cable,for N2000 or N3000 series switches,1 Meter,Customer Kit..
DELL 470-AAPW Stacking Cable,for N2000 or N3000 series switches,1 Meter,Customer Kit.....
364,09TL Vergiler Hariç: 308,55TL
770-BBIP DELL SERVER KABLO..
770-BBIP DELL SERVER KABLO..
770-BBIP DELL SERVER KABLO.....
661,98TL Vergiler Hariç: 561,00TL
BC1M02TFM HUAWEI LSI FCARD 8GB TFM SUPERCAP AND 62..
HUAWEI BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE ..
HUAWEI BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE .....
1103,30TL Vergiler Hariç: 935,00TL
BSA8088-80881M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO..
Bigboy SFF8088 SFF8088 1mt Kablo - BSA8088-80881MÖzellik DeğerCikis Port SFF8088Giris Port SFF8088Marka BigboyStok Kodu BSA8088-80881MUzunluk 1mt..
Bigboy SFF8088 SFF8088 1mt Kablo - BSA8088-80881MÖzellik DeğerCikis Port SFF8088Giris ...
595,78TL Vergiler Hariç: 504,90TL
BSA8088-80882M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO..
Bigboy SFF8088 SFF8088 2mt Kablo - BSA8088-80882MÖzellik DeğerCikis Port SFF8088Giris Port SFF8088Marka BigboyStok Kodu BSA8088-80882MUzunluk 2mt..
Bigboy SFF8088 SFF8088 2mt Kablo - BSA8088-80882MÖzellik DeğerCikis Port SFF8088Giris ...
595,78TL Vergiler Hariç: 504,90TL
BSA8088-84701M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO..
Bigboy SFF8088 SFF8470 1mt Kablo - BSA8088-84701MÖzellik DeğerAra Birim 2MtCikis Port SFF8470Giris Port SFF8088Marka BigboyStok Kodu BSA8088-84701MUzunluk 1Mt..
Bigboy SFF8088 SFF8470 1mt Kablo - BSA8088-84701MÖzellik DeğerAra Birim 2MtCikis Port ...
595,78TL Vergiler Hariç: 504,90TL
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M 470-13425..
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M 470-13425..
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M 470-13425.....
1500,49TL Vergiler Hariç: 1271,60TL
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M QTY 2 470..
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M QTY 2 470-ABUF..
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M QTY 2 470-ABUF.....
1500,49TL Vergiler Hariç: 1271,60TL
DELL STACKING CABLE FOR N2000-N3000-S3100 SERIES S..
DELL STACKING CABLE FOR N2000-N3000-S3100 SERIES SWITCHES 0.5M 470-ABHB..
DELL STACKING CABLE FOR N2000-N3000-S3100 SERIES SWITCHES 0.5M 470-ABHB.....
297,89TL Vergiler Hariç: 252,45TL
HP QK734A PREMIER FLEX LC-LC OM4 2F 5M CBL CABLE..
HP QK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl cable..
HP QK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl cable.....
33,10TL Vergiler Hariç: 28,05TL
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18U..
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN-I..
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN-I.....
220,66TL Vergiler Hariç: 187,00TL
HUAWEI CRFSM0502 RADIO FREQUENCY CABLE 5M N50SM-VI..
HUAWEI CRFSM0502 RADIO FREQUENCY CABLE 5M N50SM-VIII SYV50-7-7(0.7) N50SM-VIII RG8 JUMPER..
HUAWEI CRFSM0502 RADIO FREQUENCY CABLE 5M N50SM-VIII SYV50-7-7(0.7) N50SM-VIII RG8 JUM...
209,63TL Vergiler Hariç: 177,65TL
HUAWEI ECABLETIE02 OUTDOOR ENHANCED WEATHER-RESIST..
HUAWEI ECABLETIE02 OUTDOOR ENHANCED WEATHER-RESISTANT CABLE TIE 300X3.6MM BLACK..
HUAWEI ECABLETIE02 OUTDOOR ENHANCED WEATHER-RESISTANT CABLE TIE 300X3.6MM BLACK.....
44,13TL Vergiler Hariç: 37,40TL
HUAWEI ESHEETM04 AUXILIARY TOOL WATERPROOF CABLE-F..
HUAWEI ESHEETM04 AUXILIARY TOOL WATERPROOF CABLE-FIXING CONNECTOR SPARE PARTS NULL..
HUAWEI ESHEETM04 AUXILIARY TOOL WATERPROOF CABLE-FIXING CONNECTOR SPARE PARTS NULL.....
88,26TL Vergiler Hariç: 74,80TL
HUAWEI EWPTAPE02 WATERPROOF ADHESIVE TAPE 50MMX1.6..
HUAWEI EWPTAPE02 WATERPROOF ADHESIVE TAPE 50MMX1.65MMX1.0M BLACK..
HUAWEI EWPTAPE02 WATERPROOF ADHESIVE TAPE 50MMX1.65MMX1.0M BLACK.....
44,13TL Vergiler Hariç: 37,40TL
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECT..
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABLE 1 1 LENGTH 85MM OUTDOOR USE MEETI NG TO IP65 IP67..
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABLE 1 1 LENGTH ...
154,46TL Vergiler Hariç: 130,90TL
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-A..
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38M CC8P0.40B(S) QSFP+38M USED INDOOR..
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38M CC8P0.40B(S...
1787,35TL Vergiler Hariç: 1514,70TL
LENOVO 00MN505 3M LC-LC OM3 MMF CABLE..
Marka LENOVO Kablo uzunluğu 3 m Fiber optik tipi OM3 Bağlayıcı 1 LC Bağlayıcı 2 LC Fiber mod yapısı Çok-modlu  ..
Marka LENOVO Kablo uzunluğu 3 m Fiber optik tipi OM3 Bağlayıcı 1 LC&nbs...
319,96TL Vergiler Hariç: 271,15TL
LENOVO 00MN508 5M LC-LC OM3 MMF CABLE..
Marka LENOVO Kablo uzunluğu 5 m Fiber optik tipi OM3 Bağlayıcı 1 LC Bağlayıcı 2 LC Fiber mod yapısı Çok-modlu  ..
Marka LENOVO Kablo uzunluğu 5 m Fiber optik tipi OM3 Bağlayıcı 1 LC&nbs...
308,92TL Vergiler Hariç: 261,80TL
SFP-10G-CU1M HUAWEI SFP PLUS 10G KABLO..
HUAWEI SFP-10G-CU1M SFP+,10G,High Speed Direct-attach Cables,1m,SFP+20M,CC2P0.254B(S),SFP+SFP-10G-CU1M SFP+ 10G 1MSFP+ Copper Twinax cables are suitable for very short distances and offer a highly cost-effective way to connect within racks and across adjacent racks. SFP+ cables offers a low cos..
HUAWEI SFP-10G-CU1M SFP+,10G,High Speed Direct-attach Cables,1m,SFP+20M,CC2P0.254B(S),...
420,55TL Vergiler Hariç: 356,40TL
SFP-10G-CU3M HUAWEI SFP PLUS 10G KABLO..
HUAWEI SFP-10G-CU3M SFP+,10G,High Speed Direct-attach Cables,3m,SFP+20M,CC2P0.254B(S),SFP+Detaylı BilgilerSFP-10G-CU3MDistances 10, 40 and 80 km for SM, and 300 m for MMCompliant with IEEE 802.3ae 10GBASE-ER an 10GBASE-EWRoHS Compliant and Lead-FreeSingle 3.3V power supply and Low power dissipa..
HUAWEI SFP-10G-CU3M SFP+,10G,High Speed Direct-attach Cables,3m,SFP+20M,CC2P0.254B(S),...
497,02TL Vergiler Hariç: 421,20TL
SFP-10G-CU5M HUAWEI SFP 10G KABLO..
HUAWEI SFP-10G-CU5M SFP 10G High Speed Cable 5m SFP+20M CC2P0.254B(S) SFP+20M LSFRZH-Indoor..
HUAWEI SFP-10G-CU5M SFP 10G High Speed Cable 5m SFP+20M CC2P0.254B(S) SFP+20M LSFRZH-I...
547,99TL Vergiler Hariç: 464,40TL
TP-LINK TL-SM5220-3M 3M DIRECT ATTACH SFP CABLE FO..
TP-LINK TL-SM5220-3M 3M DIRECT ATTACH SFP CABLE FOR 10 GIGABIT CONNECT..
TP-LINK TL-SM5220-3M 3M DIRECT ATTACH SFP CABLE FOR 10 GIGABIT CONNECT.....
474,42TL Vergiler Hariç: 402,05TL
TP-LINK TXC432-CU3M 3M DIRECT ATTACH SFP CABLE FOR..
TP-LINK TXC432-CU3M 3M DIRECT ATTACH SFP CABLE FOR 10 GIGABIT CONNECTIONS UP TO 1M DISTANCE..
TP-LINK TXC432-CU3M 3M DIRECT ATTACH SFP CABLE FOR 10 GIGABIT CONNECTIONS UP TO 1M DIS...
474,42TL Vergiler Hariç: 402,05TL
UE350A-AT ATEN 5M USB 3.1 GEN1 EXTENDER CABLE..
ATEN UE350A-AT 5M USB 3.1 GEN1 EXTENDER CABLEÜrün Türü USB KablolarıKablo Tipi USB 3.1Kablo Uzunluğu 50mSol Uç USB-ASağ Uç USB-A F..
ATEN UE350A-AT 5M USB 3.1 GEN1 EXTENDER CABLEÜrün Türü USB KablolarıKablo Tipi USB 3.1...
33,10TL Vergiler Hariç: 28,05TL
ZYXEL DIRECT ATTACH CABLE DAC10G-1M V2..
ZYXEL DIRECT ATTACH CABLE DAC10G-1M V2..
ZYXEL DIRECT ATTACH CABLE DAC10G-1M V2.....
1026,07TL Vergiler Hariç: 869,55TL
ZYXEL DIRECT ATTACH CABLE DAC10G-3M V2..
ZYXEL DIRECT ATTACH CABLE DAC10G-3M V2..
ZYXEL DIRECT ATTACH CABLE DAC10G-3M V2.....
1279,83TL Vergiler Hariç: 1084,60TL
Gösterilen 1 - 27 ürün , toplam 27 ürün (1 Sayfa)