Sipariş Ver
TL

Sunucu Kablolar

Sunucu Kablolar



470-13550 DELL QSFP PLUS 40GBE 0.5 METRE KABLO
DELL 470-13550 Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper DAC 0.5 Meter This Dell™ Networking QSFP+ to QSFP+ Cable provides connectivity up to 0.5 meters. For use in qualified Dell™ platforms...
DELL 470-13550 Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper DAC 0.5 Meter This Dell™ Netw...
1,010.20TL Vergiler Hariç: 856.10TL
470-AAPW DELL STACKING CABLE N2000 OR N3000 1 METRE KABLO
DELL 470-AAPW Stacking Cable,for N2000 or N3000 series switches,1 Meter,Customer Kit..
DELL 470-AAPW Stacking Cable,for N2000 or N3000 series switches,1 Meter,Customer Kit.....
362.75TL Vergiler Hariç: 307.42TL
470-AAVR DELL QSFP PLUS 40GBE 1 METRE KABLO
DELL 470-AAVR Cable, QSFP+ to QSFP+, 40Gb DiE Passive Copperrect Attach Cable, 1 Meter Dell Networking Cable QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable 1 Meter Kit   This Dell™ Networking SFP+ Cable provides connectivity up to 1 meter. For use in qualified Dell™ platforms...
DELL 470-AAVR Cable, QSFP+ to QSFP+, 40Gb DiE Passive Copperrect Attach Cable, 1 Meter...
1,230.60TL Vergiler Hariç: 1,042.88TL
660093-001 HP DL160 DL320 DL380 ML350 SUNUCU KABLO
SPS-CA CAPACITOR 36in FL Ürün kodu : 660093-001 Marka HPE SPARE Uyumluluk ProLiant DL160 Gen8, ProLiant DL320e Gen8, ProLiant DL360e G8, ProLiant DL360p Gen8, ProLiant DL380e G8, ProLiant DL380p Gen8, ProLiant DL385p Gen8, ProLiant ML350e Gen8 ..
SPS-CA CAPACITOR 36in FL Ürün kodu : 660093-001 Marka HPE SPARE Uyumluluk ProL...
295.99TL Vergiler Hariç: 250.84TL
770-BBIP DELL SERVER KABLO
770-BBIP DELL SERVER KABLO..
770-BBIP DELL SERVER KABLO.....
532.65TL Vergiler Hariç: 451.40TL
90SK0000-M44BN0 ASUS MINISAS HD TO 4 7PIN SATA 1020MM KABLO
ASUS MINISAS HD TO 4 7PIN SATA 1020MM KABLO..
ASUS MINISAS HD TO 4 7PIN SATA 1020MM KABLO.....
306.18TL Vergiler Hariç: 259.48TL
APC AP7553 RACK ATS, 230V, 32A, IEC309 IN, (16) C13 (2) C19 CABLE
AP7553 Özellikleri Kabin İçi PDU, Temel, Sıfır U, 32A, 230V, (20) C13 ve (4) C19 Güvenilir raf gücü dağıtımı Kapsar: Montaj Kılavuzu, Raf Montaj Braketleri, Aletsiz Montaj Kiti     Sıfırlanabilir devre kesi..
AP7553 Özellikleri Kabin İçi PDU, Temel, Sıfır U, 32A, 230V, (2...
2,479.57TL Vergiler Hariç: 2,101.33TL
BC1M01TFM HUAWEI LSI FCARD-4GB,TFM,SUPERCAP AND 620MM
HUAWEI BC1M01TFM LSI FLASH CARD-4GB,TFM,SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE ..
HUAWEI BC1M01TFM LSI FLASH CARD-4GB,TFM,SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE .....
808.16TL Vergiler Hariç: 684.88TL
BC1M02TFM HUAWEI LSI FCARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM
HUAWEI BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE ..
HUAWEI BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE .....
899.99TL Vergiler Hariç: 762.71TL
BSA8088-80881M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO
Bigboy SFF8088 SFF8088 1mt Kablo - BSA8088-80881M Özellik Değer Cikis Port SFF8088 Giris Port SFF8088 Marka Bigboy Stok Kodu BSA8088-80881M Uzunluk 1mt ..
Bigboy SFF8088 SFF8088 1mt Kablo - BSA8088-80881M Özellik Değer Cikis Port SFF80...
486.73TL Vergiler Hariç: 412.48TL
BSA8088-80882M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO
Bigboy SFF8088 SFF8088 2mt Kablo - BSA8088-80882M Özellik Değer Cikis Port SFF8088 Giris Port SFF8088 Marka Bigboy Stok Kodu BSA8088-80882M Uzunluk 2mt ..
Bigboy SFF8088 SFF8088 2mt Kablo - BSA8088-80882M Özellik Değer Cikis Port SFF80...
486.73TL Vergiler Hariç: 412.48TL
BSA8088-84701M BIGBOY SUNUCU SFF KABLO
Bigboy SFF8088 SFF8470 1mt Kablo - BSA8088-84701M Özellik Değer Ara Birim 2Mt Cikis Port SFF8470 Giris Port SFF8088 Marka Bigboy Stok Kodu BSA8088-84701M Uzunluk 1Mt ..
Bigboy SFF8088 SFF8470 1mt Kablo - BSA8088-84701M Özellik Değer Ara Birim 2Mt ...
486.73TL Vergiler Hariç: 412.48TL
CABLE-5D HUAWEI RF COAXIAL CABLE
HUAWEI RF CABLE-5D COAXIAL CABLE..
HUAWEI RF CABLE-5D COAXIAL CABLE.....
37.38TL Vergiler Hariç: 31.68TL
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M 470-13425
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M 470-13425..
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M 470-13425.....
1,221.42TL Vergiler Hariç: 1,035.10TL
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M QTY 2 470-ABUF
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M QTY 2 470-ABUF..
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M QTY 2 470-ABUF.....
1,221.42TL Vergiler Hariç: 1,035.10TL
HP QK734A PREMIER FLEX LC/LC OM4 2F 5M CBL CABLE
HP QK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl cable..
HP QK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl cable.....
698.96TL Vergiler Hariç: 592.34TL
HPE QK733A 2M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL CABLE
The expansive portfolio of HP fiber optic cable solutions are tested and qualified for maximum performance across the entire HP product family, providing the perfect cabling solution for your LAN, WAN, SAN, campus, metro, datacenter and data-backup applications. HP PremierFlex cables are the ..
The expansive portfolio of HP fiber optic cable solutions are tested and qualified f...
539.63TL Vergiler Hariç: 457.31TL
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN-I..
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN-I.....
183.67TL Vergiler Hariç: 155.65TL
HUAWEI CX7M1ETPC S5300,CX7M1ETPC,ETHERNET STACK INTERFACE CARD,(INCLUDING
HUAWEI CX7M1ETPC S5300,CX7M1ETPC,ETHERNET STACK INTERFACE CARD,(INCLUDING STACK CARD OF ES5D00ETPC00,100CM STACK CABLE OF CPCIE8X00)..
HUAWEI CX7M1ETPC S5300,CX7M1ETPC,ETHERNET STACK INTERFACE CARD,(INCLUDING STACK CARD O...
1,129.58TL Vergiler Hariç: 957.27TL
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABL
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABLE 1 1 LENGTH 85MM OUTDOOR USE MEETI NG TO IP65 IP67..
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABLE 1 1 LENGTH ...
128.57TL Vergiler Hariç: 108.96TL
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38M CC8P0.40B(S) QSFP+38M USED INDOOR..
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38M CC8P0.40B(S...
1,451.01TL Vergiler Hariç: 1,229.67TL
HUAWEI RJ45-DB9-3M RJ45-TO-DB9,ADAPTER CONSOLE CABLE,3M
HUAWEI RJ45-DB9-3M RJ45-TO-DB9,ADAPTER CONSOLE CABLE,3M..
HUAWEI RJ45-DB9-3M RJ45-TO-DB9,ADAPTER CONSOLE CABLE,3M.....
72.09TL Vergiler Hariç: 61.09TL
J9283D HP SUNUCU SFP PLUS SFP PLUS 3MT SUNUCU KABLO
HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Copper Cabl Ürün kodu : J9283D Marka HPE Kablo uzunluğu 3 m Bağlayıcı 1 SFP+ Bağlayıcı 2 SFP+ Konektör cinsi Erkek/Erkek Ürün rengi Siyah Veri aktarım hızı 10 Gbit/s ..
HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Copper Cabl Ürün kodu : J9283D Marka HPE Kablo uz...
1,028.56TL Vergiler Hariç: 871.66TL
J9285D HP SFP PLUS SFP PLUS 7MT SUNUCU KABLO
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable Ürün kodu : J9285D Marka HPE Kablo uzunluğu 7 m Bağlayıcı 1 SFP+ Bağlayıcı 2 SFP+ Ürün rengi Siyah Veri aktarım hızı 10 Gbit/s ..
Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable Ürün kodu : J9285D Marka HPE Kablo uzunluğ...
1,377.54TL Vergiler Hariç: 1,167.41TL
JW071A HP DL380 GEN9 REAR SERIAL CABLE KIT
HP DL380 Gen9 Rear Serial Cable Kit Ürün kodu : JW071A Marka HPE Ürün rengi Siyah Bağlayıcı 1 Serial female Renkli kablo Siyah ..
HP DL380 Gen9 Rear Serial Cable Kit Ürün kodu : JW071A Marka HPE Ürün rengi Si...
514.28TL Vergiler Hariç: 435.83TL
LENOVO 00MN508 5M LC-LC OM3 MMF CABLE
Marka LENOVO   Kablo uzunluğu 5 m   Fiber optik tipi OM3   Bağlayıcı 1 LC   Bağlayıcı 2 LC &nbs..
Marka LENOVO   Kablo uzunluğu ...
211.22TL Vergiler Hariç: 179.00TL
OC-SFF8087-4XSAS OEM SUNUCU SFF KABLO
OEM SFF8087 - 4xSAS 50cm Kablo - OC-SFF8087-4XSAS Özellik Değer Cikis Port 4xSAS Garanti 24 Ay Giris Port SFF8087 Marka OEM Stok Kodu OC-SFF8087-4XSAS Uzunluk 50cm ..
OEM SFF8087 - 4xSAS 50cm Kablo - OC-SFF8087-4XSAS Özellik Değer Cikis Port 4xSAS...
330.61TL Vergiler Hariç: 280.18TL
Gösterilen 1 - 27 ürün , toplam 34 ürün (2 Sayfa)