Sepete Git
TL

Sunucu Kablolar

Sunucu Kablolar



90DC0080-B09000 ASUS ROG STRIX 240 MM PCI-E X 16 RISER KABLO
ROG STRIX 240 mm PCI-E x 16 RISER KABLO, 90 DERECE ÇEVİRİCİ, SAFE SLOT, EMI KALKANIROG Strix Riser Cable90 derece adaptöre, patentli SafeSlot™ tasarımına ve EMI Kalkanına sahip ROG Strix 240 mm PCI-E x 16 Yükseltme Kablosu- ASUS Patentli SafeSlot™ PCI-E: Destekleyici metal parça ve ek lehim nok..
ROG STRIX 240 mm PCI-E x 16 RISER KABLO, 90 DERECE ÇEVİRİCİ, SAFE SLOT, EMI KALKANIROG...
535.05TL Vergiler Hariç: 453.43TL
90SK0000-M44BN0 ASUS MINISAS HD TO 4 7PIN SATA 1020MM KABLO
ASUS MINISAS HD TO 4 7PIN SATA 1020MM KABLO..
ASUS MINISAS HD TO 4 7PIN SATA 1020MM KABLO.....
336.17TL Vergiler Hariç: 284.89TL
BC1M01TFM HUAWEI LSI FCARD-4GB,TFM,SUPERCAP AND 620MM
HUAWEI BC1M01TFM LSI FLASH CARD-4GB,TFM,SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE ..
HUAWEI BC1M01TFM LSI FLASH CARD-4GB,TFM,SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE .....
787.43TL Vergiler Hariç: 667.31TL
BC1M02TFM HUAWEI LSI FCARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM
HUAWEI BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE ..
HUAWEI BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE .....
888.38TL Vergiler Hariç: 752.87TL
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M 470-13425
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M 470-13425..
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M 470-13425.....
1,341.23TL Vergiler Hariç: 1,136.63TL
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M QTY 2 470-ABUF
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M QTY 2 470-ABUF..
DELL 6G MINI SAS HD TO MINI SAS CABLE 2M QTY 2 470-ABUF.....
1,341.23TL Vergiler Hariç: 1,136.63TL
HP 716197-B21 EXT 2,0M MINISAS HD TO MINISAS HD CBL CABLE
Brand Name HP Item model number 716197-B21 Item Weight 1.05 pounds Product Dimensions 12.8 x 10.5 x 2.5 inches Item Dimensions L x W x H 12.75 x 10.5 x 2.5 inches   ..
Brand Name HP Item model number 716197-B21...
777.33TL Vergiler Hariç: 658.76TL
HP QK734A PREMIER FLEX LC/LC OM4 2F 5M CBL CABLE
HP QK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl cable..
HP QK734A Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl cable.....
656.19TL Vergiler Hariç: 556.09TL
HPE QK733A 2M PREMIER FLEX OM4 LC/LC MULTIMODE OPTICAL CABLE
The expansive portfolio of HP fiber optic cable solutions are tested and qualified for maximum performance across the entire HP product family, providing the perfect cabling solution for your LAN, WAN, SAN, campus, metro, datacenter and data-backup applications. HP PremierFlex cables are the ..
The expansive portfolio of HP fiber optic cable solutions are tested and qualified f...
608.61TL Vergiler Hariç: 515.77TL
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN-I..
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN-I.....
180.27TL Vergiler Hariç: 152.77TL
HUAWEI CX7M1ETPC S5300,CX7M1ETPC,ETHERNET STACK INTERFACE CARD,(INCLUDING
HUAWEI CX7M1ETPC S5300,CX7M1ETPC,ETHERNET STACK INTERFACE CARD,(INCLUDING STACK CARD OF ES5D00ETPC00,100CM STACK CABLE OF CPCIE8X00)..
HUAWEI CX7M1ETPC S5300,CX7M1ETPC,ETHERNET STACK INTERFACE CARD,(INCLUDING STACK CARD O...
1,240.27TL Vergiler Hariç: 1,051.08TL
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABL
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABLE 1 1 LENGTH 85MM OUTDOOR USE MEETI NG TO IP65 IP67..
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABLE 1 1 LENGTH ...
129.80TL Vergiler Hariç: 110.00TL
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38M CC8P0.40B(S) QSFP+38M USED INDOOR..
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38M CC8P0.40B(S...
1,492.65TL Vergiler Hariç: 1,264.96TL
HUAWEI RJ45-DB9-3M RJ45-TO-DB9,ADAPTER CONSOLE CABLE,3M
HUAWEI RJ45-DB9-3M RJ45-TO-DB9,ADAPTER CONSOLE CABLE,3M..
HUAWEI RJ45-DB9-3M RJ45-TO-DB9,ADAPTER CONSOLE CABLE,3M.....
130.23TL Vergiler Hariç: 110.36TL
LENOVO 00MN508 5M LC-LC OM3 MMF CABLE
Marka LENOVO   Kablo uzunluğu 5 m   Fiber optik tipi OM3   Bağlayıcı 1 LC   Bağlayıcı 2 LC &nbs..
Marka LENOVO   Kablo uzunluğu ...
181.71TL Vergiler Hariç: 154.00TL
SS-OP-D-LC-M-10 HUAWEI PATCH CORD
HUAWEI SS-OP-D-LC-M-10 PATCH CORD..
HUAWEI SS-OP-D-LC-M-10 PATCH CORD.....
65.62TL Vergiler Hariç: 55.61TL
ZYXEL DAC10G-1M SFP+ TO SFP+ CABLE
ZYXEL DAC10G-1M SFP+ TO SFP+ CABLE..
ZYXEL DAC10G-1M SFP+ TO SFP+ CABLE.....
915.21TL Vergiler Hariç: 775.60TL
ZYXEL DAC10G-3M SFP+ TO SFP+ CABLE
ZYXEL DAC10G-3M SFP+ TO SFP+ CABLE..
ZYXEL DAC10G-3M SFP+ TO SFP+ CABLE.....
1,703.04TL Vergiler Hariç: 1,443.25TL
Gösterilen 1 - 18 ürün , toplam 18 ürün (1 Sayfa)