Sipariş Ver
TL

SFP Modül

SFP Modül



407-10929 DELL 40GE TRANSCEIVER SFP
DELL 407-10929 Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m Reach on OM3/OM4 - Kit   The Dell™ QSFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable t..
DELL 407-10929 Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m Del...
7,225.80TL Vergiler Hariç: 6,123.56TL
407-10933 DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 850NM WAVELENGHT 550M 407-10933TipiAksesuarMaks Mesafe550 m..
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 850NM WAVELENGHT 550M 407-10933TipiAksesua...
881.34TL Vergiler Hariç: 746.90TL
407-BBOL DELL 16G TRANSCEIVER SFP
DELL 407-BBOL CUS,ADPT,SFP,FC16,16G,TRIBES..
DELL 407-BBOL CUS,ADPT,SFP,FC16,16G,TRIBES.....
981.49TL Vergiler Hariç: 831.77TL
407-BBWL DELL 10G TRANSCEIVER SFP
DELL 407-BBWL Networking Transceiver, SFP+ 10GBASE-T, 30m reach on CAT6a/7, Custo..
DELL 407-BBWL Networking Transceiver, SFP+ 10GBASE-T, 30m reach on CAT6a/7, Custo.....
4,306.54TL Vergiler Hariç: 3,649.61TL
407-BCBN DELL SFP
407-BCBN DELL SFP..
407-BCBN DELL SFP.....
821.25TL Vergiler Hariç: 695.97TL
409-BBCZ DELL SFP
409-BBCZ DELL SFP..
409-BBCZ DELL SFP.....
2,433.70TL Vergiler Hariç: 2,062.45TL
49Y7884 LENOVO SFP
49Y7884 LENOVO SFP..
49Y7884 LENOVO SFP.....
3,495.31TL Vergiler Hariç: 2,962.13TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-LX 1310NM WAVELENGHT 10KM 407-BB
Dell ™ SFP alıcı-verici, ağ aralığınızı genişletmek için fiber bağlantı sağlar. Bu çalışırken takılabilir SFP (Küçük Form Faktörü Takılabilir) ayak izi bulunan alıcı verici, bir Dupleks LC konektörü..
Dell ™ SFP alıcı-verici, ağ aralığınızı geniş...
1,542.34TL Vergiler Hariç: 1,307.07TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-T 407-10439
Açıklama Bu 1000Mbps Bakır Küçük Form Takılabilir (SFP) alıcı-verici, IEEE 802'de belirtildiği gibi Gigabit Ethernet ve 1000BASE-T standartlarına uygun, yüksek performanslı, uygun maliyetli modül için uygundur. blendajsız bük&..
Açıklama Bu 1000Mbps Bakır Küçük Form Takıl...
1,001.52TL Vergiler Hariç: 848.75TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE LR 1310NM WAVELENGHT 10KM 407-10941
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE LR 1310NM WAVELENGHT 10KM 407-10941..
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE LR 1310NM WAVELENGHT 10KM 407-10941.....
4,947.51TL Vergiler Hariç: 4,192.81TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE SR 850NM WAVELENGHT 300M 407-10942
genel bakış Ürün Açıklaması Dell SFP + alıcı-verici, ağ aralığınızı genişletmek için fiber bağlantı sağlar. Bu çalışırken takılabilir SFP (Küçük Form Faktörü Takılabilir) ayak izi bulunan alıcı verici, bir çift yön..
genel bakış Ürün Açıklaması Dell SFP + alıcı-verici, ağ aralığı...
2,163.29TL Vergiler Hariç: 1,833.29TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE SR 850NM WAVELENGHT 300M 407-BBOU
Dell ™ SFP + alıcı-verici, ağınızın menzilini genişletmek için fiber bağlantı sağlar. Bu çalışırken takılabilir SFP + (Küçük Form Faktör Takılabilir) ayak izi bulunan alıcı-verici, bir Dupleks LC konektör&uum..
Dell ™ SFP + alıcı-verici, ağınızın menzilini...
2,163.29TL Vergiler Hariç: 1,833.29TL
DELL NETWORKING, TRANSCEIVER, SFP+, 10GBE, LR, 1310NM WAVELE
DELL NETWORKING, TRANSCEIVER, SFP+, 10GBE, LR, 1310NM WAVELE..
DELL NETWORKING, TRANSCEIVER, SFP+, 10GBE, LR, 1310NM WAVELE.....
5,580.90TL Vergiler Hariç: 4,729.58TL
ESFP-GE-SX-MM850 HUAWEI 850NM 0.5KM SFP
HUAWEI ESFP-GE-SX-MM850 Opt Tran,eSFP,GE,Mmode(850nm,0.5km,LC) Detaylı Bilgiler eSFP-GE-SX-MM850   Product Description Huawei eSFP-GE-MM850-500m - SFP (mini-GBIC) transceiver module Device Type SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode Form Factor Plug-in module Cabling..
HUAWEI ESFP-GE-SX-MM850 Opt Tran,eSFP,GE,Mmode(850nm,0.5km,LC) Detaylı Bilgiler eSF...
515.66TL Vergiler Hariç: 437.00TL
HP J4858D ARUBA 1G SFP LC SX 500M MMF XCVR
Beek 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP, Aruba, 3Com uyumlu ..
Beek 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP, Aruba, 3Co...
681.03TL Vergiler Hariç: 577.15TL
HPE C8R24B MSA 16GB SW FC SFP 4PK XCVR
içindekiler (4) Alıcı-vericiler, belgeler Verim Veri Aktarım Hızı: 14.025 Gbps Portlar / Konektörler (1) 16 Gb Fiber Kanal (kısa dalga) Protokoller Ağ Protokolü: 16 Gb Fiber Ka..
içindekiler (4) Alıcı-vericiler, belgeler Verim ...
3,099.81TL Vergiler Hariç: 2,626.96TL
HPE MSA 8GB SW FC SFP 4PK XCVR
HPE MSA 8GB SW FC SFP 4PK XCVR..
HPE MSA 8GB SW FC SFP 4PK XCVR.....
2,432.29TL Vergiler Hariç: 2,061.27TL
HUAWEI OGSM01880 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP(INDUSTRY) 850NM 1.25GB-S -10DBM -2.5DBM -17DBM LC MULTI-MODE 0.55KM
HUAWEI OGSM01880 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP(INDUSTRY) 850NM 1.25GB-S -10DBM -2.5DBM -17DBM LC MULTI-MODE 0.55KM..
HUAWEI OGSM01880 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP(INDUSTRY) 850NM 1.25GB-S -10DBM -2.5DBM -17D...
440.67TL Vergiler Hariç: 373.45TL
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1..
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1.....
3,405.17TL Vergiler Hariç: 2,885.74TL
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD..
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD.....
4,857.38TL Vergiler Hariç: 4,116.42TL
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C..
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C.....
6,266.28TL Vergiler Hariç: 5,310.40TL
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL..
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL.....
2,403.65TL Vergiler Hariç: 2,036.99TL
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N..
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N.....
1,482.25TL Vergiler Hariç: 1,256.14TL
HUAWEI SFP-6GE-LR 6GBASE-LR OPTICAL TRANSCEIVER SFP 6G SINGLE-MODE MODULE
HUAWEI SFP-6GE-LR 6GBASE-LR OPTICAL TRANSCEIVER SFP 6G SINGLE-MODE MODULE..
HUAWEI SFP-6GE-LR 6GBASE-LR OPTICAL TRANSCEIVER SFP 6G SINGLE-MODE MODULE.....
580.88TL Vergiler Hariç: 492.27TL
LENOVO 46C3447 THINKSYSTEM SFP TRANSCEIVER
LENOVO 46C3447 THINKSYSTEM SFP TRANSCEIVER..
LENOVO 46C3447 THINKSYSTEM SFP TRANSCEIVER.....
751.14TL Vergiler Hariç: 636.56TL
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE..
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE.....
580.88TL Vergiler Hariç: 492.27TL
OMXD30000 HUAWEI OPTICAL TRANSCEIVER SFP
HUAWEI OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC Teknik Bilgiler GBIC/SFP/Transceiver TRANSCEIVER Satış Garanti Süresi (ay) 24 EAN 6920702795667,2318169 Detaylı Bilgiler OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC) ..
HUAWEI OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC Teknik ...
1,678.88TL Vergiler Hariç: 1,422.78TL
Gösterilen 1 - 27 ürün , toplam 46 ürün (2 Sayfa)