Sepete Git
TL

SFP Modül

SFP Modül



407-10933 DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 850NM WAVELENGHT 550M 407-10933TipiAksesuarMaks Mesafe550 m..
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 850NM WAVELENGHT 550M 407-10933TipiAksesua...
888.38TL Vergiler Hariç: 752.87TL
49Y7884 LENOVO SFP
49Y7884 LENOVO SFP..
49Y7884 LENOVO SFP.....
3,552.09TL Vergiler Hariç: 3,010.24TL
ARUBA 10G SFP+ LC LR 10KM SMF TRANSCEIVE
ARUBA 10G SFP+ LC LR 10KM SMF TRANSCEIVE..
ARUBA 10G SFP+ LC LR 10KM SMF TRANSCEIVE.....
8,270.48TL Vergiler Hariç: 7,008.88TL
DELL EMC 1000BASE-SX 850NM - 550M 1G MULTIMODE SFP TRANSCEIVER (GP-SFP2-1
DELL EMC 1000BASE-SX 850NM - 550M 1G MULTIMODE SFP TRANSCEIVER (GP-SFP2-1..
DELL EMC 1000BASE-SX 850NM - 550M 1G MULTIMODE SFP TRANSCEIVER (GP-SFP2-1.....
424.00TL Vergiler Hariç: 359.32TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-LX 1310NM WAVELENGHT 10KM 407-BB
Dell ™ SFP alıcı-verici, ağ aralığınızı genişletmek için fiber bağlantı sağlar. Bu çalışırken takılabilir SFP (Küçük Form Faktörü Takılabilir) ayak izi bulunan alıcı verici, bir Dupleks LC konektörü..
Dell ™ SFP alıcı-verici, ağ aralığınızı geniş...
1,504.19TL Vergiler Hariç: 1,274.74TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-T 407-10439
Açıklama Bu 1000Mbps Bakır Küçük Form Takılabilir (SFP) alıcı-verici, IEEE 802'de belirtildiği gibi Gigabit Ethernet ve 1000BASE-T standartlarına uygun, yüksek performanslı, uygun maliyetli modül için uygundur. blendajsız bük&..
Açıklama Bu 1000Mbps Bakır Küçük Form Takıl...
1,009.52TL Vergiler Hariç: 855.53TL
HP J4858D ARUBA 1G SFP LC SX 500M MMF XCVR
Beek 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP, Aruba, 3Com uyumlu ..
Beek 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP, Aruba, 3Co...
807.62TL Vergiler Hariç: 684.42TL
HP J4859D ARUBA 1G SFP LC LX 10KM SMF XCVR
Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Aruba/HP ürünleriyle uyumlu ..
Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Aruba/HP &uu...
1,372.95TL Vergiler Hariç: 1,163.52TL
HP J9150D ARUBA 10G SFP+ LC SR 300M OM3 MMF TRANSC
Üretici Parça No. J9150D UPC Kodu: 190017245935 Provantage Kodu: HPE93WU Durum: Fabrika Yeni   Ethernet Teknolojisi: 10 Gigabit Ethernet Ağ Teknolojisi: 10GBase-SR Arayüzler / Limanlar Detaylar: LC 10GBase-SR Network ..
Üretici Parça No. J9150D UPC Kodu: 190017245935 Provantage Kodu: HPE...
2,564.19TL Vergiler Hariç: 2,173.04TL
HPE C8R24B MSA 16GB SW FC SFP 4PK XCVR
içindekiler (4) Alıcı-vericiler, belgeler Verim Veri Aktarım Hızı: 14.025 Gbps Portlar / Konektörler (1) 16 Gb Fiber Kanal (kısa dalga) Protokoller Ağ Protokolü: 16 Gb Fiber Ka..
içindekiler (4) Alıcı-vericiler, belgeler Verim ...
5,174.87TL Vergiler Hariç: 4,385.49TL
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1..
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1.....
3,533.34TL Vergiler Hariç: 2,994.35TL
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD..
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD.....
4,593.34TL Vergiler Hariç: 3,892.66TL
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C..
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C.....
6,415.05TL Vergiler Hariç: 5,436.48TL
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL..
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL.....
2,220.95TL Vergiler Hariç: 1,882.16TL
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N..
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N.....
1,393.14TL Vergiler Hariç: 1,180.63TL
HUAWEI SFP-6GE-LR 6GBASE-LR OPTICAL TRANSCEIVER SFP 6G SINGLE-MODE MODULE
HUAWEI SFP-6GE-LR 6GBASE-LR OPTICAL TRANSCEIVER SFP 6G SINGLE-MODE MODULE..
HUAWEI SFP-6GE-LR 6GBASE-LR OPTICAL TRANSCEIVER SFP 6G SINGLE-MODE MODULE.....
483.13TL Vergiler Hariç: 409.43TL
LENOVO 46C3447 THINKSYSTEM SFP TRANSCEIVER
LENOVO 46C3447 THINKSYSTEM SFP TRANSCEIVER..
LENOVO 46C3447 THINKSYSTEM SFP TRANSCEIVER.....
424.00TL Vergiler Hariç: 359.32TL
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE..
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE.....
615.81TL Vergiler Hariç: 521.87TL
PEB-10G-57840-2S ASUS 10 GIGABIT SFP+ PCIE AG ADAPTORU
ASUS PEB-10G/57840-2S 10 GİGABİT SFP+ PCIE AĞ ADAPTÖRÜ..
ASUS PEB-10G/57840-2S 10 GİGABİT SFP+ PCIE AĞ ADAPTÖRÜ.....
2,039.44TL Vergiler Hariç: 1,728.34TL
TL-SM321A TP-LINK 1000BASE-BX WDM CIFT YONLU SFP MODULU
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM ÇİFT YÖNLÜ SFP MODÜLÜTipiModülYoğunluklu Port tipi1,25 Gbps..
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM ÇİFT YÖNLÜ SFP MODÜLÜTipiModülYoğunluklu Port tipi1,...
446.61TL Vergiler Hariç: 378.49TL
TL-SM321B TP-LINK 1000BASE-BX WDM CIFT YONLU SFP MODULU
TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM ÇİFT YÖNLÜ SFP MODÜLÜTipiModülYoğunluklu Port tipi1,25 GbpsWDM Çift Yönlü SFP ModülüWDM Çift Yönlü SFP Teknolojisi sayesinde tekli fiber kablo kullanımı ile maliyet tasarrufuUygunluk Listesi: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG5428, TL-SL5..
TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM ÇİFT YÖNLÜ SFP MODÜLÜTipiModülYoğunluklu Port tipi1,...
261.67TL Vergiler Hariç: 221.75TL
TP-LINK TL-SM311LM MGBIC 1000BASE-SX MM SFP MODUL
MiniGBIC ModülüTL-SM311LM Multi-mod MiniGBIC modül T3700 serisi, T2700 serisi,T2600 serisi, T2500 serisi, T1700 serisi, T1600 serisi, T1500 serisi, 2/3/5 serisi switchlerle ve MC220L ile uyumludur.   Bu Ürün Ne Yapar? TL-SM311 serisi Fibe..
MiniGBIC ModülüTL-SM311LM Multi-mod MiniGBIC modül T3700...
212.00TL Vergiler Hariç: 179.66TL
TP-LINK TL-SM311LS MGBIC 1000BASE-LX SM SFP MODUL
MiniGBIC ModülüTL-SM311LS Tekil-mod MiniGBIC modül T3700 serisi, T2700 serisi,T2600 serisi, T2500 serisi, T1700 serisi, T1600 serisi, T1500 serisi, 2/3/5 serisi switchlerle ve MC220L ile uyumludur.   Bu Ürün Ne Yapar? TL-SM311 serisi Fibe..
MiniGBIC ModülüTL-SM311LS Tekil-mod MiniGBIC modül T3700...
212.00TL Vergiler Hariç: 179.66TL
TP-LINK TXM431-SR MINIGBIC 10GBASE-SR SFP+LC TRNASCEIVER
10GBase-SR SFP+ LC Alıcı-VericiTXM431-SR Çok modlu SFP+ LC Alıcı-Verici Maksimum esneklikle çalışır durumda tak-çıkar özelliği T3700 serisi, T2700 serisi, T1700 serisi switchlerle ve TX432 ile uyumludur.   TXM431-SR, 10Gbps Ethernet bağlanı..
10GBase-SR SFP+ LC Alıcı-VericiTXM431-SR Çok modlu SFP+ LC Alıcı-Ver...
355.42TL Vergiler Hariç: 301.21TL
TXM431-LR TP-LINK SFP+ 10 GIGABIT MODUL
TP-LINK TXM431-LR SFP+ 10 GIGABIT MODÜLTipiModülModül DesteğiYokYoğunluklu Port tipi10GbpsEk özelliklerYokUplink Port TipiYok..
TP-LINK TXM431-LR SFP+ 10 GIGABIT MODÜLTipiModülModül DesteğiYokYoğunluklu Port tipi10...
710.91TL Vergiler Hariç: 602.46TL
ZYXEL SFP 10G-SR 10 GIGABIT TRANSCEIVER MODUL
Özellikler   10 Gigabit XFP 10 Gigabit SFP+ XFP-SR FTLX1412D3BCL (XFP-LR) SFP10G-SR SFP10G-LR Baglayici ..
Özellikler   10 Gigabit XFP ...
3,151.33TL Vergiler Hariç: 2,670.62TL
ZYXEL SFP-SX-D TRANSCEIVER MODUL
Genel bakış: Farklı Bağlantı Talepleri için Güvenilir Alıcı-Verici Modülleri Zyxel Alıcı-Verici Serisi, hızlı, Gigabit ve 10 Gigabit varyasyonlardan oluşan eksiksiz bir endüstri standardı serisidir, çalışırken takılabilir alıcı-verici modülleridir. Yara..
Genel bakış: Farklı Bağlantı Talepleri için Güvenilir Alıcı-Verici Mod...
619.72TL Vergiler Hariç: 525.19TL
Gösterilen 1 - 27 ürün , toplam 27 ürün (1 Sayfa)