SFP Modül

SFP Modül

SFP Modül



407-10933 DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE..
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 850NM WAVELENGHT 550M 407-10933Tipi AksesuarMaks Mesafe 550 m..
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-SX 850NM WAVELENGHT 550M 407-10933Tipi Aksesu...
904,71TL Vergiler Hariç: 766,70TL
407-BBOL DELL 16G TRANSCEIVER SFP..
DELL 407-BBOL CUS,ADPT,SFP,FC16,16G,TRIBES..
DELL 407-BBOL CUS,ADPT,SFP,FC16,16G,TRIBES.....
1103,30TL Vergiler Hariç: 935,00TL
407-BCBN DELL SFP..
407-BCBN DELL SFP..
407-BCBN DELL SFP.....
1048,14TL Vergiler Hariç: 888,25TL
49Y7884 LENOVO SFP..
49Y7884 LENOVO SFP..
49Y7884 LENOVO SFP.....
3971,88TL Vergiler Hariç: 3366,00TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-LX 1310NM..
Dell ™ SFP alıcı-verici, ağ aralığınızı genişletmek için fiber bağlantı sağlar. Bu çalışırken takılabilir SFP (Küçük Form Faktörü Takılabilir) ayak izi bulunan alıcı verici, bir Dupleks LC konektörüne sahiptir. Dell ağ 1000Base-LX SFP alıcı-verici, 10 km'ye kadar 1000..
Dell ™ SFP alıcı-verici, ağ aralığınızı genişletmek için fi...
1566,69TL Vergiler Hariç: 1327,70TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000BASE-T 407-104..
AçıklamaBu 1000Mbps Bakır Küçük Form Takılabilir (SFP) alıcı-verici, IEEE 802'de belirtildiği gibi Gigabit Ethernet ve 1000BASE-T standartlarına uygun, yüksek performanslı, uygun maliyetli modül için uygundur. blendajsız bükümlü çift kategori 5 kablo üzerinden ulaşılabilir.Ürün Özellikleri1,25 ..
AçıklamaBu 1000Mbps Bakır Küçük Form Takılabilir (SFP) alıcı-verici, IEEE 802'de belir...
1059,17TL Vergiler Hariç: 897,60TL
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE LR 1310NM W..
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE LR 1310NM WAVELENGHT 10KM 407-10941..
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP+ 10GBE LR 1310NM WAVELENGHT 10KM 407-10941.....
5042,08TL Vergiler Hariç: 4272,95TL
DELL NETWORKING, TRANSCEIVER, SFP+, 10GBE, LR, 131..
DELL NETWORKING, TRANSCEIVER, SFP+, 10GBE, LR, 1310NM WAVELE..
DELL NETWORKING, TRANSCEIVER, SFP+, 10GBE, LR, 1310NM WAVELE.....
4181,51TL Vergiler Hariç: 3543,65TL
ESFP-GE-SX-MM850 HUAWEI 850NM 0.5KM SFP..
HUAWEI ESFP-GE-SX-MM850 Opt Tran,eSFP,GE,Mmode(850nm,0.5km,LC)Detaylı BilgilereSFP-GE-SX-MM850  Product Description Huawei eSFP-GE-MM850-500m - SFP (mini-GBIC) transceiver moduleDevice Type SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-modeForm Factor Plug-in moduleCabling Type 1000Base-SX..
HUAWEI ESFP-GE-SX-MM850 Opt Tran,eSFP,GE,Mmode(850nm,0.5km,LC)Detaylı BilgilereSFP-GE-...
560,74TL Vergiler Hariç: 475,20TL
HP 456096-001 SPS-SFP+,10G BLC,SR MODUL..
ayrıntılarHP'nin 456096-001, 10 Gigabit SR standardını destekleyen bir SFP + form faktörü alıcı-verici modülüdür. 456096-001 çalışırken takılabilir ve 10GBase-LR Tam çift yönlü arayüze sahip. Telsiz, OM4 çok modlu fiber bağlantılarda 400 metreye kadar 2/4/8 Gbps hız sağlar. Bu alıcı verici yeni..
ayrıntılarHP'nin 456096-001, 10 Gigabit SR standardını destekleyen bir SFP + form fakt...
2008,01TL Vergiler Hariç: 1701,70TL
HP J4858D ARUBA 1G SFP LC SX 500M MMF XCVR..
Beek 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP, Aruba, 3Com uyumlu ..
Beek 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP, Aruba, 3Co...
2008,01TL Vergiler Hariç: 1701,70TL
HP J4859D ARUBA 1G SFP LC LX 10KM SMF XCVR..
Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Aruba/HP ürünleriyle uyumlu ..
Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Aruba/HP &uu...
1445,32TL Vergiler Hariç: 1224,85TL
HPE C8R24B MSA 16GB SW FC SFP 4PK XCVR..
içindekiler(4) Alıcı-vericiler, belgelerVerimVeri Aktarım Hızı: 14.025 GbpsPortlar / Konektörler(1) 16 Gb Fiber Kanal (kısa dalga)ProtokollerAğ Protokolü: 16 Gb Fiber Kanal (Kısa Dalga)  ..
içindekiler(4) Alıcı-vericiler, belgelerVerimVeri Aktarım Hızı: 14.025 GbpsPortlar / K...
4269,77TL Vergiler Hariç: 3618,45TL
HPE MSA 8GB SW FC SFP 4PK XCVR..
HPE MSA 8GB SW FC SFP 4PK XCVR..
HPE MSA 8GB SW FC SFP 4PK XCVR.....
3144,41TL Vergiler Hariç: 2664,75TL
HUAWEI OGSM01880 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP(INDUSTRY..
HUAWEI OGSM01880 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP(INDUSTRY) 850NM 1.25GB-S -10DBM -2.5DBM -17DBM LC MULTI-MODE 0.55KM..
HUAWEI OGSM01880 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP(INDUSTRY) 850NM 1.25GB-S -10DBM -2.5DBM -17D...
496,49TL Vergiler Hariç: 420,75TL
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SING..
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1..
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1.....
3872,58TL Vergiler Hariç: 3281,85TL
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEI..
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD..
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD.....
5516,50TL Vergiler Hariç: 4675,00TL
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP..
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C..
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C.....
7281,78TL Vergiler Hariç: 6171,00TL
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ES..
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL..
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL.....
2736,18TL Vergiler Hariç: 2318,80TL
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G S..
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N..
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N.....
1677,02TL Vergiler Hariç: 1421,20TL
HUAWEI SFP-6GE-LR 6GBASE-LR OPTICAL TRANSCEIVER SF..
HUAWEI SFP-6GE-LR 6GBASE-LR OPTICAL TRANSCEIVER SFP 6G SINGLE-MODE MODULE..
HUAWEI SFP-6GE-LR 6GBASE-LR OPTICAL TRANSCEIVER SFP 6G SINGLE-MODE MODULE.....
650,95TL Vergiler Hariç: 551,65TL
LENOVO 46C3447 THINKSYSTEM SFP TRANSCEIVER..
LENOVO 46C3447 THINKSYSTEM SFP TRANSCEIVER..
LENOVO 46C3447 THINKSYSTEM SFP TRANSCEIVER.....
441,32TL Vergiler Hariç: 374,00TL
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP..
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE..
LENOVO 4M17A13527 10GB ISCSI 16GB FC UNIVERSAL SFP MODULE.....
507,52TL Vergiler Hariç: 430,10TL
LENOVO 7ZT7A00547 THINKSYSTEM 10GB 4PORT SFP LOM..
LENOVO 7ZT7A00547 THINKSYSTEM 10GB 4PORT SFP LOM..
LENOVO 7ZT7A00547 THINKSYSTEM 10GB 4PORT SFP LOM.....
1754,25TL Vergiler Hariç: 1486,65TL
OMXD30000 HUAWEI OPTICAL TRANSCEIVER SFP..
HUAWEI OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LCTeknik BilgilerGBIC/SFP/Transceiver TRANSCEIVERSatış Garanti Süresi (ay) 24EAN 6920702795667,2318169Detaylı BilgilerOMXD30000Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)..
HUAWEI OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LCTeknik B...
6040,66TL Vergiler Hariç: 5119,20TL
PFT3960 DAHUA 1550NM 20KM SFP..
DAHUA PFT3960 SFP OPTIK MODULMARKADAHUAGARANTİ SÜRESİ24EANEK ÖZELLİKLER1,25GBTX 1310mn /1550nmİletim Mesafesi: 20kmÇalışma Sıcaklığı: -40ºC ~85ºTek Damarlı Çift Yönlü İletimFiber Optik Arayüz Tipi: L..
DAHUA PFT3960 SFP OPTIK MODULMARKADAHUAGARANTİ SÜRESİ24EANEK ÖZELLİKLER1,25GBTX 1310mn...
397,19TL Vergiler Hariç: 336,60TL
SFP-GE-LX-SM1310 HUAWEI 1310NM 10KM SFP..
HUAWEI SFP-GE-LX-SM1310 Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LCDetaylı BilgilerSFP-GE-LX-SM1310  Product Description Huawei SFP-GE-LX-SM1310-BIDI - SFP (mini-GBIC) transceiver moduleDevice Type SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single modeForm Factor Plug-in moduleCabling Type 1000B..
HUAWEI SFP-GE-LX-SM1310 Optical Trans.,eSFP,GE,SM 1310nm,10km,LCDetaylı BilgilerSFP-GE...
892,08TL Vergiler Hariç: 756,00TL
Gösterilen 1 - 27 ürün , toplam 45 ürün (2 Sayfa)