Sipariş Ver
TL

Patch Paneller

Patch Paneller



COD648 CODEGEN CAT6 1U 48 PORT MODULER PATCH PANEL
CODEGEN CAT6 1U 48 PORT MODULER PATCH PANEL (COD648) MARKA CODEGEN GARANTİ SÜRESİ 24 EAN 8697713175341 TEKNİK ÖZELLİKLER "• Link Performance Class E testlerin tabi tutulmuştur. 250 MHz• UL sertifikalı• Şasi: Çelik levha• Zırhlı RJ45 dişi soket, 8P8C• 1U• Kablo çiftlerini RJ45 soketleri..
CODEGEN CAT6 1U 48 PORT MODULER PATCH PANEL (COD648) MARKA CODEGEN GARANTİ SÜRESİ...
280.43TL Vergiler Hariç: 237.65TL
DIGITUS DN-91411 24 PORT BOS PATCH PANEL
DIGITUS DN-91411 24 PORT BOS PATCH PANEL..
DIGITUS DN-91411 24 PORT BOS PATCH PANEL.....
125.19TL Vergiler Hariç: 106.09TL
DIGITUS DN-91624U-SL-SH 24 PORT CAT-6 UTP PATCH PA
DIGITUS DN-91624U-SL-SH 24 PORT CAT-6 UTP PATCH PA..
DIGITUS DN-91624U-SL-SH 24 PORT CAT-6 UTP PATCH PA.....
432.66TL Vergiler Hariç: 366.66TL
DN-91350-1 DIGITUS 50 PORT CAT3 ISDN PATCH PANEL
DIGITUS 50 PORT CAT-3 ISDN PATCH PANEL(DN-91350-1) Genel Özellikler Ürün Özellikleri 50 portlu CAT-3 ISDN Patch Panel Ürün Cinsi Patch Panel ..
DIGITUS 50 PORT CAT-3 ISDN PATCH PANEL(DN-91350-1) Genel Özellikler Ürün Özellikl...
413.13TL Vergiler Hariç: 350.11TL
DN-91624U DIGITUS 24 PORT CAT6 PATCH PANEL
DIGITUS 24 PORT CAT6 PATCH PANEL (DN-91624U) Genel Özellikler Ürün Özellikleri Cat6 Ürün Cinsi Patch Panel ..
DIGITUS 24 PORT CAT6 PATCH PANEL (DN-91624U) Genel Özellikler Ürün Özellikleri Ca...
305.46TL Vergiler Hariç: 258.87TL
DN-91648U DIGITUS 48 PORT CAT6 PATCH PANEL
DIGITUS 48 PORT CAT6 PATCH PANEL(DN-91648U) Genel Özellikler Ürün Özellikleri 48 Port Ürün Cinsi Patch Panel ..
DIGITUS 48 PORT CAT6 PATCH PANEL(DN-91648U) Genel Özellikler Ürün Özellikleri 48 ...
661.00TL Vergiler Hariç: 560.17TL
LEGRAND 032140 LCS3 FIBER PATCH PANEL - MODULER - BOS
LEGRAND 032140 LCS3 FIBER PATCH PANEL - MODULER - BOS..
LEGRAND 032140 LCS3 FIBER PATCH PANEL - MODULER - BOS.....
362.41TL Vergiler Hariç: 307.12TL
LEGRAND 032608 LC-LC DUPLEX PATCH CORD SM LSZH 3M 1 ADET
LEGRAND 032608 LC-LC DUPLEX PATCH CORD SM LSZH 3M 1 ADET..
LEGRAND 032608 LC-LC DUPLEX PATCH CORD SM LSZH 3M 1 ADET.....
1,089.48TL Vergiler Hariç: 923.28TL
LEGRAND 032636 LC-LC DUPLEX PATCH CORD OM4 LSZH 3M 3 ADET
LEGRAND 032636 LC-LC DUPLEX PATCH CORD OM4 LSZH 3M 3 ADET..
LEGRAND 032636 LC-LC DUPLEX PATCH CORD OM4 LSZH 3M 3 ADET.....
1,283.94TL Vergiler Hariç: 1,088.09TL
LEGRAND 033510 19 INC MODULER FIBER OPTIK PATCH PANEL BOS ( 24 ST 24 SC 48 LC ) 1U 1 ADET
LEGRAND 033510 19 INC MODULER FIBER OPTIK PATCH PANEL BOS ( 24 ST 24 SC 48 LC ) 1U 1 ADET..
LEGRAND 033510 19 INC MODULER FIBER OPTIK PATCH PANEL BOS ( 24 ST 24 SC 48 LC ) 1U 1 A...
813.72TL Vergiler Hariç: 689.59TL
LEGRAND 033517 3 X SC DUPLEX MULTIMODE ADAPTORLU BLOK 1 ADET
LEGRAND 033517 3 X SC DUPLEX MULTIMODE ADAPTORLU BLOK 1 ADET..
LEGRAND 033517 3 X SC DUPLEX MULTIMODE ADAPTORLU BLOK 1 ADET.....
216.60TL Vergiler Hariç: 183.56TL
LEGRAND 033791 LCS3 19 INC DONATILABILIR PATCH PANEL 24 PORT 1U KONNEKTORLU BLOKLAR ICIN 1 ADET
LEGRAND 033791 LCS3 19 INC DONATILABILIR PATCH PANEL 24 PORT 1U KONNEKTORLU BLOKLAR ICIN 1 ADET..
LEGRAND 033791 LCS3 19 INC DONATILABILIR PATCH PANEL 24 PORT 1U KONNEKTORLU BLOKLAR IC...
390.12TL Vergiler Hariç: 330.61TL
LEGRAND 033795 LCS3 LCS3 BAKIR HD P PANEL KASETI 1 ADET
LEGRAND 033795 LCS3 LCS3 BAKIR HD P PANEL KASETI 1 ADET..
LEGRAND 033795 LCS3 LCS3 BAKIR HD P PANEL KASETI 1 ADET.....
96.66TL Vergiler Hariç: 81.92TL
LEGRAND 632790 19 INC DONATILABILIR PATCH PANEL KEYSTONE JACKLAR ICIN 1 ADET
LEGRAND 632790 19 INC DONATILABILIR PATCH PANEL KEYSTONE JACKLAR ICIN 1 ADET..
LEGRAND 632790 19 INC DONATILABILIR PATCH PANEL KEYSTONE JACKLAR ICIN 1 ADET.....
192.01TL Vergiler Hariç: 162.72TL
S-LINK SL-F624 24 PORT CAT6 PATCH PANEL - 3U
S-LINK SL-F624 24 PORT CAT6 PATCH PANEL - 3U..
S-LINK SL-F624 24 PORT CAT6 PATCH PANEL - 3U.....
190.29TL Vergiler Hariç: 161.26TL
SP-CU624 SPEED 24 PORT CAT6 UTP DOLU PATCH PANEL
SPEED SP-CU624 24 PORT CAT6 UTP DOLU PATCH PANEL SPEED SP-CU624 24 PORT CAT6 UTP PATCH PANELMarka : SPEEDModel : SP-CU624Port : 24 PORTÖzellik1 : UTPÖzellik2 : CAT6İşlevi : PATCH PANEL..
SPEED SP-CU624 24 PORT CAT6 UTP DOLU PATCH PANEL SPEED SP-CU624 24 PORT CAT6 UTP PATCH...
190.29TL Vergiler Hariç: 161.26TL
SP-CU648 SPEED 48 PORT CAT6 UTP DOLU PATCH PANEL
SPEED SP-CU648 48 PORT CAT6 UTP DOLU PATCH PANEL SPEED SP-CU648 48 PORT CAT6 UTP PATCH PANELMarka : SPEEDModel : SP-CU648Port : 48 PORTÖzellik1 : UTPÖzellik2 : CAT6İşlevi : PATCH PANEL..
SPEED SP-CU648 48 PORT CAT6 UTP DOLU PATCH PANEL SPEED SP-CU648 48 PORT CAT6 UTP PATCH...
300.46TL Vergiler Hariç: 254.62TL
Gösterilen 1 - 17 ürün , toplam 17 ürün (1 Sayfa)