nasıl sipariş verebilirim

Nasıl Sipariş Veririm

Sipariş Aşamaları

Nasıl Sipariş Veririm?

Web sayfamızdaki Kampanya ve Fiyat bilgilerine, üye olmadan da ulaşabilirsiniz. Üye olarak veya üye olmadan sipariş verebilirsiniz .

Nasıl Üye Olurum ?

Sipariş verebilmek için ana sayfada, site içi arama bölümünün sağında yer alan "Üye Ol" butonunu tıklayınız. Üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz ve KAYDET butonuna basınız.

Alışverişe başlamak için?

Belirlediğiniz Üyelik şifreniz ile E-Mail adresinizi ana sayfada bulunan oturum aç bölümüne girerek alışverişe başlayabilirsiniz.

Alışveriş yaparken seçtiğiniz ürünleri sepetinize SEPETE EKLE butonu ile ekleyebilirsiniz.

Sepetinize ürün eklediğinizde; sayfanız SEPETİNİZE yönlenmeyecektir. Farklı bir ürün daha sepetenize eklemeyip direk satın alma yapmak istiyorsanız sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Sepetim" butonuna tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz.

Sepetime git sayfasında adet kısmından ürününüzün adetini değiştirebilir, ürününüzün KDV dahil toplam tutarını görebilir veya sepetinizden ürünleri silebilirsiniz.

Sipariş ver Sayfasının  ilk aşamasında alışverişinizde kullanmak istediğiniz fatura adres bilgisini seçerek devam butonuna tıklayınız, teslimat adresini seçerek devam butonuna tıklayınız, teslimat şeklini seçerek devam butonuna tıklayınız, ödeme tipini (Havale / EFT, Depoda Ödeme, Online Kredi kartı ile ödemeyi Seçerek) sayfanın alt "Devam Et" butonuna tıklayınız, "Sipariş Ver" Butonuna tıklayarak sipariş geçebilirsiniz.

Teslimat Adresi adımında ürünün kayıtlı adresinizden başka adrese gitmesini istiyorsanız yeni adres ekleyiniz sekmesini seçerek adres bilgilerinizi girerek devam butonuna tıklayınız.

Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

Ödeme sayfasında karşınıza alacağınız ürünün KDV hariç fiyatı, KDV tutarı, ve toplam tutarı gelmektedir.

Bu sayfada fatura, teslimat, sepetinizdeki ürünler ve miktarı, ödeme seçeneğinizin doğrulunu kontrol etmeniz, ön bilgilendirme formunu okuyarak okuduğunuzu kabul etmeniz, satış sözleşmesini okuyarak onaylamanız gerekmektedir.

 

siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir.

Bu sayfada sipariş numaranız, ödeme bilgileriniz, aldığınız ürünler, teslimat ve fatura adresiniz bulunmaktadır. Bu bilgiler aynı şekilde mail adresinize de gönderilmektedir.

“Siparişi Onayla” butonu kullanılarak yapılan alışverişlerde; banka ya da 70Milyon Kredi Kartı Güvenlik Birimi gerekli durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşması gerekebilir. Kredi kartı sahibine kayıtlı telefonlardan ulaşılamaz ise siparişinizi kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile iptal edebilmektedir.

Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için; bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel iletişim bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.