Sepete Git
TL

Motokurye Teslimat

Sipariş vermiş olduğunuz tüm ürünler İSTANBUL içi motokurye hizmeti ile hızlı ve garantili olarak gönderilmektedir., Motokurye ücretleri lokasyon, adres ve konuma göre değişiklik göstermektedir. Müşteri Temsilcilerimiz adresinize doğru gönderi sağlanması için sizden konum isteyebilirler. Siparişi teslim alacak yetkili isim ve soy isimi müşteri temsilcinize mail veya whatshapp üzerinden paylaşmanız gerekmektedir. Motokurye hizmeti çalışanlarımızın can ve sağlık güvenliği gerekçeleri nedeni ile ödemesi yapılan ürünler için verilen hizmettir. Motokurye hizmeti kapıda ödeme hizmeti vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Motokurye Ücretleri

Bölge Merkez Teslimat Cost per Shipment
1.Bölge Üsküdar, Kadıköy, Ataşehir, Çekmeköy 3 ila 4 saat arası teslim 50 TL + K.D.V.
2.Bölge Maltepe, Pendik, Kartal, Sultanbeyli, Sancaktepe, Alemdağ 3 ila 4 saat arası teslim
75 TL + K.D.V.
3. Bölge Şile, Sarıyer, Kağıthane, Beyoğlu, Fatih 3 ila 4 saat arası teslim
100 TL + K.D.V.
4.Bölge Eyüp, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Güngören, Bakırköy 3 ila 4 saat arası teslim
120 TL + K.D.V.
5.Bölge Başakşehir, Sultangazi, Hadımköy, Arnavutköy, Çatalca, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Silivri, Tuzla 3 ila 4 saat arası teslim
175 TL + K.D.V.
6.Bölge Yeni Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı 3 ila 4 saat arası teslim100 TL + K.D.V.
7.Bölge Kırklareli, Edirne, Çerkezköy, Tekirdağ, Kocaeli, Yalova 1 Günde Teslim 500 TL + K.D.V.

Bilgilendirme

Kapı teslim ücretler için lütfen müşteri temsilcinize konum göndererek fiyat isteyiniz. Fiyatlar belirtilen il ve ilçelerin merkezlerinde yapılacak teslimatlar için geçerlidir. 

Fatura adresi, Teslimat adresi ve ürünü teslim alacak yetkili isim soy isim bilgilerinin doğruluğundan müşterilerimiz sorumludur.

Özel config ve özel üretim ürünlerde ürünlerin upgrade işlemleri 24 ila 48 saat sürebilmektedir. Özel config ve özel üretim ürünlerde teslimatlar 3 gün sürebilmektedir.

Diğer şehirler lütfen fiyat isteyiniz.