HUAWEI

HUAWEI


C2120-EI-P HUAWEI 2MP 3.6MM AHD KAMERA
HUAWEI C2120-EI-P(3.6mm) C2120-EI-P(3.6mm) 2MP LOW-LIGHT IR BULLET CAMERA ..
HUAWEI C2120-EI-P(3.6mm) C2120-EI-P(3.6mm) 2MP LOW-LIGHT IR BULLET CAMERA .....

2340,01TL Vergiler Hariç: 1983,06TL

C2120-I HUAWEI 2MP 2.7MM AHD GUVENLIK KAMERASI
HUAWEI C2120-I C2120-I 2MP LOW-LIGHT IR BULLET CAMERA ..
HUAWEI C2120-I C2120-I 2MP LOW-LIGHT IR BULLET CAMERA .....

3323,49TL Vergiler Hariç: 2816,52TL

C3020-EI-P HUAWEI 2MP 3.6MM AHD KAMERA
HUAWEI C3020-EI-P(3.6mm) C3020-EI-P(3.6mm) 2MP LOW-LIGHT IR FIXED DOME CAMERA ..
HUAWEI C3020-EI-P(3.6mm) C3020-EI-P(3.6mm) 2MP LOW-LIGHT IR FIXED DOME CAMERA .....

1537,40TL Vergiler Hariç: 1302,88TL

M2120-10-EBLN HUAWEI 2MP 3.6MM AHD KAMERA
HUAWEI M2120-10-EBIn M2120-10-EBIn 2MP LOW-LIGHT INVISIBLE IR BULLET CAMERA ..
HUAWEI M2120-10-EBIn M2120-10-EBIn 2MP LOW-LIGHT INVISIBLE IR BULLET CAMERA .....

5426,11TL Vergiler Hariç: 4598,40TL

AP5510-W-GP HUAWEI DUAL BAND ACCESS POINT
HUAWEI AP5510-W-GP AP5510-W-GP MAINFRAME (11AC WAVE 2 INDOOR 2X2 DUAL BANDS BUILT-IN SMART ANTENNA GPON PORTS) ..
HUAWEI AP5510-W-GP AP5510-W-GP MAINFRAME (11AC WAVE 2 INDOOR 2X2 DUAL BANDS BUIL...

904,35TL Vergiler Hariç: 766,40TL

BC1M02TFM HUAWEI LSI FCARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM
HUAWEI BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE ..
HUAWEI BC1M02TFM LSI FLASH CARD 8GB TFM SUPERCAP AND 620MM CABLE MOUDLE .....

1130,44TL Vergiler Hariç: 958,00TL

DEMO HUAWEI ES0DG48TFA00 48-PORT 10-100-1000BASE-T INTERFACE CARD(FA,RJ45
ES0DG48TFA00 Genel Bakış48 Bağlantı Noktalı 10/100 / 1000BASE-T Arabirim Kartı (FA, RJ45)Parça numarası 03030MQXmodel ES0DG48TFA00Açıklama 48 Bağlantı Noktalı 10/100 / 1000BASE-T Arabirim Kartı (FA, RJ45)Öznitellikler DonanımListe Fiyatı (USD) 6,637.20Kategori DonanımÜrün hattı AğÜrün Ailesi şa..
ES0DG48TFA00 Genel Bakış48 Bağlantı Noktalı 10/100 / 1000BASE-T Arabirim Kartı (...

4374,80TL Vergiler Hariç: 3707,46TL

ESFP-GE-SX-MM850 HUAWEI 850NM 0.5KM SFP
HUAWEI ESFP-GE-SX-MM850 Opt Tran,eSFP,GE,Mmode(850nm,0.5km,LC)Detaylı BilgilereSFP-GE-SX-MM850  Product Description Huawei eSFP-GE-MM850-500m - SFP (mini-GBIC) transceiver moduleDevice Type SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-modeForm Factor Plug-in moduleCabling Type 1000Base-SX..
HUAWEI ESFP-GE-SX-MM850 Opt Tran,eSFP,GE,Mmode(850nm,0.5km,LC)Detaylı BilgilereS...

591,89TL Vergiler Hariç: 501,60TL

HUAWEI AR0MSLS1XA00 1-PORT 4 PAIR G.SHDSL WAN INTERFACE MODULE
Parça numarası 02310DRNmodel AR0MSLS1XA00Açıklama 1-Port 4 Pair G.SHDSL WAN Arayüz ModülüÖznitellikler DonanımListe Fiyatı (USD) 1,356.97Kategori DonanımÜrün hattı AğÜrün Ailesi Yönlendiricigenel bakış Arayüz KartıAlt Ürün Ailesi Kurumsal Ağ GeçidiÜrün Serisi AR3200EAN 6.9207E + 12UoM PCSPaket ..
Parça numarası 02310DRNmodel AR0MSLS1XA00Açıklama 1-Port 4 Pair G.SHDSL WAN Aray...

2238,27TL Vergiler Hariç: 1896,84TL

HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN-I..
HUAWEI CPCTB0301 POWER CABLE 3M 18AWG TB2PIN-I 18UL1015R+18UL1015B TB2PIN-I.....

226,09TL Vergiler Hariç: 191,60TL

HUAWEI CRFSM0502 RADIO FREQUENCY CABLE 5M N50SM-VIII SYV50-7-7(0.7) N50SM-VIII RG8 JUMPER
HUAWEI CRFSM0502 RADIO FREQUENCY CABLE 5M N50SM-VIII SYV50-7-7(0.7) N50SM-VIII RG8 JUMPER..
HUAWEI CRFSM0502 RADIO FREQUENCY CABLE 5M N50SM-VIII SYV50-7-7(0.7) N50SM-VIII R...

214,78TL Vergiler Hariç: 182,02TL

HUAWEI ECABLETIE02 OUTDOOR ENHANCED WEATHER-RESISTANT CABLE TIE 300X3.6MM BLACK
HUAWEI ECABLETIE02 OUTDOOR ENHANCED WEATHER-RESISTANT CABLE TIE 300X3.6MM BLACK..
HUAWEI ECABLETIE02 OUTDOOR ENHANCED WEATHER-RESISTANT CABLE TIE 300X3.6MM BLACK....

45,22TL Vergiler Hariç: 38,32TL

HUAWEI ESHEETM04 AUXILIARY TOOL WATERPROOF
HUAWEI ESHEETM04 AUXILIARY TOOL WATERPROOF CABLE-FIXING CONNECTOR SPARE PARTS NULL..
HUAWEI ESHEETM04 AUXILIARY TOOL WATERPROOF CABLE-FIXING CONNECTOR SPARE PARTS NU...

113,04TL Vergiler Hariç: 95,80TL

HUAWEI ESHEETM04 AUXILIARY TOOL WATERPROOF CABLE-FIXING CONNECTOR SPARE PARTS NULL
HUAWEI ESHEETM04 AUXILIARY TOOL WATERPROOF CABLE-FIXING CONNECTOR SPARE PARTS NULL..
HUAWEI ESHEETM04 AUXILIARY TOOL WATERPROOF CABLE-FIXING CONNECTOR SPARE PARTS NU...

90,44TL Vergiler Hariç: 76,64TL

HUAWEI EWPTAPE02 WATERPROOF ADHESIVE TAPE 50MMX1.65MMX1.0M BLACK
HUAWEI EWPTAPE02 WATERPROOF ADHESIVE TAPE 50MMX1.65MMX1.0M BLACK..
HUAWEI EWPTAPE02 WATERPROOF ADHESIVE TAPE 50MMX1.65MMX1.0M BLACK.....

45,22TL Vergiler Hariç: 38,32TL

HUAWEI IDS2CABCHAS0 LOWER SEALING PLATES FOR 2000 MM HIGH CABINETS FRONT AND REAR SEALING PLATES FOR 600 MM WIDE CABINETS 1 PCS FOR EVERY TWO CABINETS DEDICATED FOR M-TYPE CABINETS
HUAWEI IDS2CABCHAS0 LOWER SEALING PLATES FOR 2000 MM HIGH CABINETS FRONT AND REAR SEALING PLATES FOR 600 MM WIDE CABINETS 1 PCS FOR EVERY TWO CABINETS DEDICATED FOR M-TYPE CABINETS..
HUAWEI IDS2CABCHAS0 LOWER SEALING PLATES FOR 2000 MM HIGH CABINETS FRONT AND REA...

282,61TL Vergiler Hariç: 239,50TL

HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABL
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABLE 1 1 LENGTH 85MM OUTDOOR USE MEETI NG TO IP65 IP67..
HUAWEI KPDLC CONNECTOR ACCESSORI ES FI BER CONNECTOR PLUG 1413FI BER CABLE 1 1 L...

158,26TL Vergiler Hariç: 134,12TL

HUAWEI LPU4GE1V3 4 PORT 1GB ETH I-O MODULE(BASE-T)
Parça numarası 03022LPRmodel LPU4GE1V3Açıklama 4 bağlantı noktası 1 Gb ETH I / O modülü (Base-T)Ürün hattı OÜrün Ailesi DepolamaAlt Ürün Ailesi  Ürün Serisi OceanStor 5600 V3Paket Ağırlığı (kg) 0.6Paket Ölçüsü (D * W * H mm) 345 * 180 * 90  ..
Parça numarası 03022LPRmodel LPU4GE1V3Açıklama 4 bağlantı noktası 1 Gb ETH I / O...

4894,81TL Vergiler Hariç: 4148,14TL

HUAWEI MATEPAD T10 9.7" IPS 2-32GB-MAVI-(HMS'LI)
HUAWEI MATEPAD T10 9.7" IPS 2-32GB-MAVI-(HMS'LI)Kategori TabletMarka HuaweiÜretici Kodu MATEPAD T10İşletim Sistemi AndroidEkran Boyutu 9.7"Ekran Çözünürlüğü 1280 x 800Dokunmatik Ekran VarDahili Depolama 32 GBParmak İzi Okuyucu Yok3G/4G Desteği YokGPS YokBluetooth Var..
HUAWEI MATEPAD T10 9.7" IPS 2-32GB-MAVI-(HMS'LI)Kategori TabletMarka HuaweiÜreti...

1117,46TL Vergiler Hariç: 947,00TL

HUAWEI NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (
HUAWEI NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (H) 42 U..
HUAWEI NETHOS-M FR42611W M-TYPE RACK 600 MM (W) X 1100 MM (D) X 2000 MM (H) 42 U...

16888,77TL Vergiler Hariç: 14312,52TL

HUAWEI OGSM01880 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP(INDUSTRY) 850NM 1.25GB-S -10DBM -2.5DBM -17DBM LC MULTI-MODE 0.55KM
HUAWEI OGSM01880 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP(INDUSTRY) 850NM 1.25GB-S -10DBM -2.5DBM -17DBM LC MULTI-MODE 0.55KM..
HUAWEI OGSM01880 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP(INDUSTRY) 850NM 1.25GB-S -10DBM -2.5DB...

508,70TL Vergiler Hariç: 431,10TL

HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1..
HUAWEI OSX010000 OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 10G SINGLE-MODE MODULE(1310NM 1.....

3967,84TL Vergiler Hariç: 3362,58TL

HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38M CC8P0.40B(S) QSFP+38M USED INDOOR..
HUAWEI QSFP-40G-CU5M QSFP+ 40G HIGH SPEED DIRECT-ATTACH CABLES 5M QSFP+38M CC8P0...

1831,31TL Vergiler Hariç: 1551,96TL

HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD..
HUAWEI QSFP-40G-ISR4 40GBASE-ISR4 OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G MULTI-MOD.....

5652,20TL Vergiler Hariç: 4790,00TL

HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C..
HUAWEI QSFP-4SFP10-AOC10M OPTICAL TRANSCEIVER QSFP+ 40G (850NM 10M AOC)(C.....

7460,90TL Vergiler Hariç: 6322,80TL

HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL..
HUAWEI S-SFP-GE-LH40-SM1310 OPTICAL TRANSCEIVER ESFP GE SINGLE-MODE MODUL.....

2803,49TL Vergiler Hariç: 2375,84TL

HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N..
HUAWEI SFP-10G-ILR OPTICAL TRANSCEIVER SFP+ 9.8G SINGLE-MODE MODULE(1310N.....

1718,27TL Vergiler Hariç: 1456,16TL

Gösterilen 1 - 27 ürün , toplam 41 ürün (2 Sayfa)