Hakkimizda

Hakkımızda

Neden Biz?

01

Üreticilerin TÜRKİYE partneriyiz

Tüm Ürünler Üretici ve Üretici Yetkili Servis Garantilidir.

02

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Garantili Kargo

Satın aldığınız tüm ürünler ücretsiz garantili kargo ile gönderilir. Kargonuzu Teslim alırken kutusu açılmış ürünleri teslim almayınız çünkü biz size ürünleri sıfır kapalı kutusunda göndeririz. Kargo görevlisini bekleterek gelen kapalı ürününüzü kontrol edin ve bir problem var ise tutanak tutturarak kargoyu teslim almayın bize geri gelsin.

03

Depo, Şube, Motokurye Teslim ile Zaman Kaybetme

70Milyon bilişim 23 depo ve şubeleri ile değerli üyeleri ve bayilerine hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan ürünleri beklemeden depolarımızdan, şubelerimizden teslim alabilirsiniz. Aynı gün İSTANBUL içi hızlı motokurye hizmeti ile ürünleriniz saatler içersin de teslim edilmiş olur. Ertesi gün sevkiyat ile ürünlerinizi İSTANBUL kapı teslim isteyebilirsiniz.

Hakkımızda ;

İSTANBUL Merkezli Kurulan 70Milyon Bilişim Depo stoklarında mevcut olan ürünleri bayi ve değerli üyelerinin bilişim ihtiyaçlarına en kolay, en hızlı ve ekonomik teslimat  seçenekleri ile çözümler sunmaktadır.


70Milyon Bilişim Bünyesinde Bulunan Tiranozor Markası ile Mini PC, All in One PC, Endüstriyel PC, İş istasyonları, Gaming PC ve Bilgisayar Kasaları üretimi yapmaktadır.


70Milyon Bilişim değerli üyelerinin ve bayilerinin ihtiyacı olan ürünleri sıfır kutusunda ambalajında hiç açılmamış şekilde ofisten, depolarından, sevkiyat araçları, motokurye, 70M nokta yada kargo ile teslim etmektedir. Faturasız ürün satışı yapmamaktadır. 70Milyon Bilişim'i arayan değerli üyelerimize ve bayilerimize telefonu sesli kayıt sistemi açmaz müşteri temsilcilerimiz telefonlara cevap vererek değerli üyelerimizin ve bayilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir.


70Milyon Bilişim HP, Dell, Lenovo, Acer, LG, Epson, Philips, Viewsonic, Brother, Ricoh, Huawei, Honeywell, Datalogic, Cisco, Seagate, WD, Samsung gibi değerli markaların TÜRKİYE iş ortağıdır.


Satışını Yaptığı Tüm Ürünler Üretici Marka Yetkili Servislerince Garanti Kapsamında Olup, Yetkili Servis Garantisi Olmayan Ürünleri Satmayan Kuruluşumuz Müşterilerine Değer Vermeyi İlke Edinmiştir.


Bilişim ve Teknoloji Alanında Tüm Gelişmeleri Takip Eden 70Milyon Bilişim Kurumsal ve Bireysel İhtiyaçları Belirleyerek Müşterilerine Ekonomik ve kalıcı Çözümler  Sunmak amacıyla hizmetlerini sürdürmektedir. 70Milyon Ailesi Bu Yönde Çalışmalarına En Hızlı Şekilde Devam Etmekte, Yeni Projeleri ile Sizlere Daha İyi Hizmet Sunabilmek Adına Ürün Gamını Arttırmaktadır.


70Milyon Bilişim Tescilli markadır ve tüm hakları 70Milyon Bilişim Prodüksiyon yayımcılık danışmanlık iç ve dış ticaret limited şirketine aittir. 


Bize Ulaşın